KAHVALTIYA İLGİ YOĞUNDU

KAHVALTIYA İLGİ YOĞUNDU

KAHVALTIYA İLGİ YOĞUNDU

KAHVALTIYA İLGİ YOĞUNDU
29 Nisan 2019 - 00:57

Edirne Süper Amatör takımlarından olan Yeniimaretspor, her yıl geleneksel olarak yaptığı kahvaltı organizasyonu bu yılda büyük ilgi gördü.
Meriç köprüsü yanında yer alan Emirgan Çay Bahçesi içerisinde gerçekleşen organizasyona Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Yeniimaret Yönetimi ve davetliler katıldı. Yeniimeret Spor Kulübüne, gelir getirilmesi ve kaynaşma adına yapılan kahvaltı organizasyonu büyük ilgi gördü. Katılan davetliler yapılan kahvaltı organizasyonundan memnun kaldıklarını ve gelenek hale gelen bu organizasyonun devam etmesini istediler.
OLDUĞUMUZ SÜRECE DEVAM EDECEK
Yeniimaretspor Başkanı Yılmaz Söz kahvaltı organizasyonundan sonra şu sözleri söyledi.
Her yıl bir gelenek haline getirdiğimiz kahvaltı organizasyonu büyük bir ilgi ile devam etiklerini ifade eden Yılmaz Söz,” Yönetim olarak futbolun dışında bizlere gönül vermişlerle nasıl bir organizasyon içerisine gireriz diye düşünürken bu fikir çıkmıştı. Bu yıl 3’ncüsünü gerçekleştirmekte gurur duyduğumuz bu organizasyonu yapmayı başardık. Her yıl bize gönül vermişlerle beraber olarak bir kahvaltıda bir araya geliyoruz. Bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. Ayrıca her zaman amatör sporun yanında yer alan ve kahvaltımıza katılan Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a teşekkür ederiz” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAMZABEYLİ’DE PERON SAYISI ARTIRILACAK
HAMZABEYLİ’DE PERON SAYISI ARTIRILACAK
RUMELİ RÜZGARLARI KONSERİ
RUMELİ RÜZGARLARI KONSERİ