KARAMOLLAOĞLU EDİRNE’YE GELİYOR

KARAMOLLAOĞLU EDİRNE’YE GELİYOR

KARAMOLLAOĞLU EDİRNE’YE GELİYOR

KARAMOLLAOĞLU EDİRNE’YE GELİYOR
17 Ocak 2020 - 00:15

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Pazar günü gerçekleşecek kongreleri için Genel Başkanları Temel Karamollaoğlu’nun da katılacağını belirtti.
Pazar günü saat:14.00’da Keyif Düğün Salonunda (Sanayi) yapılacak olan Saadet Partisi Edirne İl kongresi için tüm hazırlıkların tamamlandığı bildirildi. 
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran; “İl kongremiz için bütün teşkilatlarımız canla başla hazırlandılar. Pazar günü Edirne’mizde ‘Saadet rüzgârı’ esecek” dedi.
Saadet Partisi İl Kongresine Genel Başkan Temel Karamolloğlu’nun katılacağını aktaran Demirkıran, “Ülkemiz ve bölgemiz çok önemli bir zaman sürecinden geçmektedir. Adaletsizlik hiç bir zaman olmadığı kadar ciddi boyutlara çıkmıştır. Günü birlik kararlarla, rüzgâra göre,  plan ve program olmadan ülke yönetilemez. Dün beyaz denilene bugün siyah denilirse işin içinden çıkılamaz. Hamasetle siyaset olmaz. Dünyada hâkimiyet kurmak isteyen Siyonist zihniyet var. Siyonizm’in karşısında durmak şuur gerektirir. Azim gerektirir. Ülke çapında gerçekleştirdiğimiz kongreler sıkıntılara çare olacak reçetelerin açıklandığı platformlardır. Milli Görüş’ün yeniden iktidarını müjdelemektedir” dedi.
Teşkilat mensuplarının ve STK’ların yanı sıra tüm halkımızın da davet edildiği kongreye yüksek bir katılım bekleniyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAPANIŞ SAAT FARKINA ELEŞTİRİ
KAPANIŞ SAAT FARKINA ELEŞTİRİ
BASIN MENSUPLARINDAN ÇAĞRI VAR!
BASIN MENSUPLARINDAN ÇAĞRI VAR!