KILIF DÜNYASI 6’NCI MAĞAZASINI AÇTI

KILIF DÜNYASI 6’NCI MAĞAZASINI AÇTI

KILIF DÜNYASI 6’NCI MAĞAZASINI AÇTI

KILIF DÜNYASI 6’NCI MAĞAZASINI AÇTI
21 Eylül 2019 - 11:12

Türkiye genelinde 6 mağazası olan Kılıf Dünyasının Edirne’de 3’üncü mağazası Saraçlar Caddesinde çaycı Hüseyin’in katılımı ile açıldı.
 
Edirne istihdamına da katkı sağlayan Kılıf Dünyası bünyesinde 28 emekçiyle halka en kaliteli ve güler yüzlü hizmeti vermenin heyecanını yaşadıklarını söyleyen Kılıf Dünyası sahibi Umut Coşkun, “biz insanlara halka hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz” dedi.
 
Kılıf Dünyası sahibi Umut Coşkun açılışta yaptığı konuşmasında ; “ bu sektöre 2006 yılında girdim. Şuan Edirne’de üçüncü şubemizi açıyoruz, Türkiye’de 6’ncı şubemiz bugün bunun heyecanını yaşıyoruz. Açılışımızı da Ünlü çaycı Hüseyin’le yaptık. Edirne’de 3’üncüsünü bugün açarken, diğer mağazalarımız biri Kayseri’de diğer ikisi de Eskişehir’de toplamda 6 mağazayla halkımıza hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz. Edirne’de ufak aksesuar işi ile başladım ve ondan sonra bu sektöre bir atılım yaparak 2010 yılında ikinci şubemi açtım her yıl bir şube açarak şubelerimizi çoğalttık. Bu şubelerimde toplamda 28 tane emekçi arkadaşım var” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EBEVEYNLERE
EBEVEYNLERE "TABLET VE TELEFON" UYARISI
SUİÇMEZ YİNE TEK ADAY
SUİÇMEZ YİNE TEK ADAY