KÜRECİK ÜSSÜ İSRAİL’E HİZMET EDİYOR,...

KÜRECİK ÜSSÜ İSRAİL’E HİZMET EDİYOR, KAPATILSIN!

KÜRECİK ÜSSÜ İSRAİL’E HİZMET EDİYOR, KAPATILSIN!

KÜRECİK ÜSSÜ İSRAİL’E HİZMET EDİYOR, KAPATILSIN!
18 Mayıs 2021 - 00:19

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, Malatya Kürecik’teki radar üssünün İsrail’e hizmet ettiğini belirterek, üssün kapatılması çağrısında bulundu.
İsrail’in bu zulmü karşısında iki milyarlık İslam âleminin yöneticileri günü kuru beyanatlarla geçirmesinin hiçbir şeyle izah edilemeyeceğini söyleyen Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Terör devleti İsrail’in Filistin’deki zulmü 70 yıldır devam ediyor. ABD ve İngiltere İsrail’i korumakta ve ona yardımda başı çeken iki emperyalist güçtür. NATO savunması adı altında Türkiye’ye 10’larca radar üssü kurdular. Bunlardan birisi de Kürecik Radar üssü. Bu üslerin birinci görevi terör devleti İsrail’i korumaktır. Zira Kürecik üssü, İsrail rejiminin Demir Kubbe Hava Savunma Sistemi ile entegre halde çalışarak İsrail’in güvenliğini sağlamaktadır” açıklamasını yaptı.
Askeri uzmanlarımızın da İsrail rejiminin Demir Kubbe Hava Savunma Sistemi ile entegre halde çalışan Malatya Kürecik’teki radar üssünün kapatılmasının gerektiğine vurgu yaptıklarını hatırlatan Av. Sinan Tekin, “bütün dünya biliyor ki, amacı doğrudan İsrail’e hizmet etmek olan Kürecik Radar Üssü’nün mutlaka kapatılması gerekir.  Türkiye’nin, İsrail’in gözü kulağı olan Kürecik Radar Üssü’nü kapatması Siyonistlere ağır bir darbe vurur ve çöküşüne yol açar. NATO üyesi olsak da kimi konularda farklı kararlar verme hakkımız var. Gelinen noktada geç bile kalınmıştır. Türkiye’ye faydası olmayan bir radarın burada ne işi var?” şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KANSER HASTALARINA MİNİ KONSER DÜZENLENDİ
KANSER HASTALARINA MİNİ KONSER DÜZENLENDİ
SAADET PARTİSİ İŞÇİ KONGRESİ DÜZENLEYECEK
SAADET PARTİSİ İŞÇİ KONGRESİ DÜZENLEYECEK