LİONS KULÜBÜ MUHTARLIKLARA KİTAP BAĞIŞI...

LİONS KULÜBÜ MUHTARLIKLARA KİTAP BAĞIŞI GERÇEKLEŞTİRECEK

LİONS KULÜBÜ MUHTARLIKLARA KİTAP BAĞIŞI GERÇEKLEŞTİRECEK

LİONS KULÜBÜ MUHTARLIKLARA KİTAP BAĞIŞI GERÇEKLEŞTİRECEK
27 Eylül 2021 - 08:55

Edirne Kırkpınar Lions Kulübü Üyesi Melike Tatlı, Eğitime destek vermek amacıyla duraklarda bulunan kitaplıklara kitap koyacaklarını ardından da muhtarlıklara kitap bağışı gerçekleştireceklerini açıkladı.
Toplantı saygı duruşu istiklal marşının okunmasının ardından başladı. Açılış konuşmasını yapan, Lions Kulübü 118-E Yönetim Çevresi Federasyonu Genel Yönetmeni Birten Bilecik; “Kabine ve Başkanlar Toplantısını Edirne’de yapmaya karar verdik. Çünkü Edirne bizim için çok değerli, tarihi bir kent, Serhat şehrimiz. Bu güzel şehirde bulunduğumuz için çok mutluyuz. Lions, Dünyada 104’üncü yılında, Türkiye’de 158’inci yılında karşılıksız hizmet eden gönüllü insanlardır. Bizler Edirne Kırkpınar Lions Kulübümüz de olduğu için yılda birkaç defa buraya gelip burada da hizmetlerimizi yapıyoruz. Nerede bir ihtiyaç varsa, orada bir lions vardır düşüncesiyle ihtiyaç sahiplerine destek vermeye çalışıyoruz. Yarın burada yapacağımız etkinliklerle muhtarlık ve sokak duraklarına kitaplık kazandıracağız. Bizler böyle karşılıksız hizmet eden insanlarız.” dedi.
Edirne Belediyesi’nin destekleriyle kitap bağışı kampanyası yapacaklarını ifade eden 118-E Lions Yönetim Çevresi Federasyonu 1. Bölge Başkanı ve Edirne Kırkpınar Lions Kulübü Üyesi Melike Tatlı;“Bugün burada tüm kabinemizi ağırlıyoruz. Tüm arkadaşlarımız, genel yönetmenimizle birlikte buradalar. Güzel bir hizmet aktivitesi gerçekleştireceğiz belediyemizle birlikte. Edirne Belediye Başkanımızın destekleriyle yarın minibüs duraklarında bulunan belediyenin kitaplıklarına kitap bağışı gerçekleştireceğiz. Duraklardaki kitaplıklara kitap koyacağız. Daha sonrasında da muhtarlıkları da hedefledik. Öncelikle Şükrüpaşa Mahallesi Muhtarlığımızdan başlayarak, muhtarlıklara kitap bağışı gerçekleştireceğiz.” Dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖĞRENCİDEN ÖĞRENCİYE LİMONATA İKRAMI
ÖĞRENCİDEN ÖĞRENCİYE LİMONATA İKRAMI
KEŞAN KENT MEYDANI PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
KEŞAN KENT MEYDANI PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI