MHP OLARAK ASRIN SIÇRAMASINI YAPACAĞIZ

MHP OLARAK ASRIN SIÇRAMASINI YAPACAĞIZ

MHP OLARAK ASRIN SIÇRAMASINI YAPACAĞIZ

MHP OLARAK ASRIN SIÇRAMASINI YAPACAĞIZ
13 Ocak 2020 - 00:53

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP’nin Edirne’de asrın sıçramasını yapacağını söyledi.
 
MHP Edirne Teşkilatlarımız, Edirne halkı için, Edirne’ye nefes aldırmak için harıl harıl çalışıyor, mücadele ediyor, her gün sahada olup, Edirne'nin hayrına olacak her ne varsa seve seve yerine getirmekten son derece mutlu ve sevinçleri hep birlikte paylaşıyoruz diyen Tercan açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi, “Milliyetçi-Ülkücü hareketin mensupları ile birlikte sıkmadığımız el, uğramadığımız mahalle kalmayacak olup, var gücümüzle kazanmak için elimizi taşın altına değil gövdemizi koyacağız.
 
MHP Teşkilatlarımız; dürüstlüğü ile ilkeleri ile projeleri ile Edirne sevdası ve aşkı ile, Fatih Sultan Mehmet Han ve Mustafa Kemal Atatürk'ün ruhuyla 2023 Yılında en az bir Milletvekili kazanacak ve Edirne halkının ve hemşehrilerimizin emrinde olacak, yaşamış olduğumuz Edirne'mize hizmeti ibadet sayacaktır. Teşkilat mensuplarımız; MHP ve Ülkücü camiayı Edirne'de zafere taşıyacaktır.
 
 Milliyetçi Hareket'in iktidar yolu, Edirne'den başlıyor. Sizin, bizim, hepimizin çalışmasıyla, birlik, beraberlik ruhu içinde... Disiplinli, prensipli ve sizlerin olduğu yerlerden geçiyor.
 
MHP Teşkilatları; Edirne sevdalısı, samimiyeti, dürüstlüğü, doğal tavırları, olaylara objektif bakması, sübjektif bir şekilde değerlendirmesi Edirne halkına güven vermektedir.
 
 Bundan sonraki vazifeniz bu onurlu mücadelenizi taçlandırmak olacaktır. Allah izin verir ve kısmet ederse Edirne'de en az bir Milletvekili kazanacak güce ve kudrete sahipsiniz.
 
Karakteriniz ile, kişiliğiniz ile verdiğiniz soylu mücadelenin ne kadar büyük olduğunu görüyoruz. Sizlerle birlikte her türlü mücadeleye hazırız. Şimdi hedefimiz 2023 Yılında en az bir Milletvekili kazanmak olacak.
 
Hiç kimseyi ayırmadan herkesten oy isteyeceğiz... Herkese Edirne'nin hayrına olan projeleri anlatacağız, herkesi bu kutsal mücadeleye davet edeceğiz.
 
Diğer siyasi partilerin içinde de ortak değerlerde buluştuğumuz insanlar var! Temiz, dürüst, doğru, adaletli, helalden yana, yolsuzluk istemeyen binlerce insanımız var! Kapılarımızı gönüllerimizi onlara açma zamanı gelmiştir.
 
Bizler, sizler ve hepimiz bunu başaracak güce, birikime ve tecrübeye sahibiz. Diğer siyasi partilerin kısır çekişmelerden bıkmış ve kurtuluşu MHP'de gören Edirneli hemşerilerimiz var!... Onları da davet etme zamanımız gelmiştir.
 
Kim ne söylerse söylesin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne derse desin, kim ne düşünürse düşünsün 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde MHP Edirne'de asrın sıçramasını yapacak olup, bundan kimsenin kuşkusu ve endişesi olmasın. “
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER KARIŞIK
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER...