RENGARENK MAĞAZA AÇILDI

RENGARENK MAĞAZA AÇILDI

RENGARENK MAĞAZA AÇILDI

RENGARENK MAĞAZA AÇILDI
16 Eylül 2019 - 08:57
Reklam

YEŞİM DRAMALI
Edirne’nin tanınmış iş insanlarından Yörük ailesi, Rengarenk mağazasını açarak Başkent Mobilya bünyesine 5’inci mağazalarını kazandırmış oldu.
Olin kavşağının yanında açılışı gerçekleştirilen Rengarenk mağazanın açılış törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılışta konuşan Gürkan, “Edirne’de uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet veren Yörük ailesinin yeni iş yerinin açılışını yapıyoruz. Yörük ailesine bu güne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı ve istihdama katkıda bulundukları için çok teşekkür ediyorum.  Bugüne kadar işini düzgün yapan esnaf olarak göstermiş oldukları performansına iş ahlakına, yeni açtıkları iş yerlerinde de büyüterek geliştirecekler ve sürdüreceklerdir. Edirne’mize Yörük ailesine ve insanlarımıza hayırlı uğurlu olsun diyoruz” dedi.
Açılışta çeşitli ikramların yanı sıra, küçük çocuklar da palyaço eşliğinde keyifli anlar yaşadı. Kurdele kesilmesinin ardından yapılan çekilişte ise açılışa katılan konuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye ceza
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye...
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere döndü
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere...