SAROS ÇADIR KENTE DÖNÜŞTÜ

SAROS ÇADIR KENTE DÖNÜŞTÜ

SAROS ÇADIR KENTE DÖNÜŞTÜ

SAROS ÇADIR KENTE DÖNÜŞTÜ
26 Temmuz 2021 - 09:06

Özellikle komşu iller ve İstanbullulardan rağbet gören Körfezi'ne kıyısı olan, maviyle yeşilin buluştuğu Gökçetepe Tabiat Parkı’nda Kurban Bayramı hareketliliği yaşandı.
Ege Denizi'nin kuzeydoğusunda Saros Körfezi'ne kıyısı olan, maviyle yeşilin buluştuğu Gökçetepe Tabiat Parkı, kamp alanları ve sosyal aktiviteleriyle tatilcilere birçok imkan sunuyor.
Özellikle komşu iller ve İstanbullulardan rağbet gören tabiat parkında, Kurban Bayramı hareketliliği yaşandı. Gökçetepe Tabiat Parkı Kamp Direktörü Melih Keskin, AA muhabirine, Ege Denizi'ne kıyısı olan Gökçetepe'nin İstanbul'a yakınlığıyla yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Tatilcilerin kampta dinlenme ve eğlenme fırsatı bulduğunu belirten Keskin, "Kamp içerisinde farklı konaklama alanlarımız var. Karavan, kıl çadır ve serbest çadır kurduğumuz alanlar mevcut. Ayrıca bu yıl faaliyetine başlayan taş otel de tatilcilerin hizmetine sunuldu. Tatilciler tercih ettikleri sistemde konaklayabilirler." dedi.
Gökçetepe'de tatilcilere sosyal aktiviteler de sunulduğunu dile getiren Keskin, şunları kaydetti: "Denizin üzerinden giden 310 metrelik zipline mevcut. Ayrıca macera parkuru dediğimiz 39 farklı spor branşının bulunduğu tırmanma duvarından okçuluğa, atıcılığa, canlı langırta ve yükseklik parkurlarının olduğu çeşitli aktivite ve oyunlarımız mevcut. Öte yandan dünyanın ve ülkemizin içerisinden geçtiği bu zor günlerde kampçılığa ilgi daha da arttı. İnsanlar sosyal mesafenin daha uygun olduğu alanları tercih etmeye başladılar."
 
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Azra betül
    1 ay önce
    Kamuya açık halkın bedava kul***dığı a***ları kapattıp insanları paralı yere mecbur bıraktınız iç içe karga tulumba kalp dediğin sakin olur resimlere bakmayın çadırlar iç içe geceleri uyurken insanların nefesi bir duyuluyor o kadar yani
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE'NİN TURİZMDEN ALDIĞI PAY HER YIL ARTTIYOR
EDİRNE'NİN TURİZMDEN ALDIĞI PAY HER YIL ARTTIYOR
GELECEĞİMİZİ KARANLIKTAN KURTARACAĞIZ
GELECEĞİMİZİ KARANLIKTAN KURTARACAĞIZ