SORUN VE TALEPLERİ DİNLEDİLER

SORUN VE TALEPLERİ DİNLEDİLER

SORUN VE TALEPLERİ DİNLEDİLER

SORUN VE TALEPLERİ DİNLEDİLER
10 Şubat 2020 - 00:00

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Yönetim Kurulu ve İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte köy ziyaretlerine devam ediyor. Başkan İba, sorunları yerinde görmek ve birlikte çözüm üretmek adına ziyaretlerini sürdüreceklerini söyledi.
Edirne'nin köylerini ziyaret eden AK Parti heyeti, köylülerin ihtiyaç ve taleplerini dinledi.
AK Parti Heyeti köy ziyaretleri kapsamında;  Avarız, Değirmenyeni, Yolüstü, Hatipköy, Suakacağı, Muratçalı, Korucu ve Büyükdöllük köylerini ziyaret etti.
AK Parti İl Başkanı Belgin İba ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretler sırasında köy muhtarları da eşlik etti.
Sorun ve Talepleri Dinlediler
Köy kahvehanelerinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Heyeti, köylülerin sorun ve taleplerini dinledi.
Gittiği köylerde kahvehaneleri gezerek sıkıntıları dinleyen Başkan İba, sorunların giderilmesi konusunda yapılabilecekler üzerinde konuşma yaptı.
Köylülerin sorunlarıyla birebir ilgilenen Başkan İba, köy halkı tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.
Avarız Köyü ziyaretinde AK Parti heyetine eşlik eden Muhtar Ender Sar, köylülerin istek ve sıkıntılarını Başkan İba'ya iletti. Karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette köy muhtarları ve vatandaşlar ziyaretler ve yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduklarını belirtti. Başkan İba, Avarız Köyü Muhtarlığı tarafından oluşturulan hatıra ve anı defterine duygularını yazarak oradaki ziyaretini sonlandırdı.
"Köylülerimizi yakından tanıma fırsatı bulduk"
Değirmenyeni Köyü'nde Köy Muhtarı Salim Gençalp, Yolüstü Köyü'nde Muhtar Ahmet Bolu, Hatipköy ziyaretinde Muhtar Fatih Kıyıga ve Suakacağı Köyü’nde Muhtar Cemali Öztürk AK Parti heyetine eşlik etti.
"Köylerimizin sorunlarına değineceğiz"
Muratçalı, Korucu ve Büyükdöllük köylerini de ziyaret eden AK Parti heyeti gezilmedik köy, sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyledi.
"Vatandaşımızla iç içe ve bir arada olacağız"
Karşılaştıkları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Belgin İba, sorunların çözümü yolunda her zaman vatandaşlarla iç içe ve bir arada olarak onlarla birlikte hareket edeceklerini söyledi.
Köylere yapılan yatırımları yerinde görmek ve sorunlara birlikte çözüm üretmek için adım attıklarını dile getiren Başkan İba; "Yaptığımız ziyaretlerde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanmamız bizi daha da mutlu ediyor.  Önümüzde herhangi bir seçim yok fakat biz her zaman halkımızın ve köylülerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Kapımız hiçbir zaman kapanmayacak. Kentimizin ve köylerimizin daha iyi yere gelebilmesi adına ziyaretlerimizi sürdürerek bilgi alışverişine devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE’DEKİ YAPILARIN İSTATİSTİKLERİ AÇIKLANDI
EDİRNE’DEKİ YAPILARIN İSTATİSTİKLERİ AÇIKLANDI
TURİZMDEN BEKLENTİMİZ YÜKSEK
TURİZMDEN BEKLENTİMİZ YÜKSEK