SPAMASS CENTER AÇILIYOR

SPAMASS CENTER AÇILIYOR

SPAMASS CENTER AÇILIYOR

SPAMASS CENTER AÇILIYOR
11 Aralık 2019 - 00:20

Edirne’de Cumartesi günü hizmete açılacak olan Spamass Center, masaj solunu basın mensuplarına tanıtıldı.
Spamass Center sahibi Mehmet Şener Alır, “Spamass Center, 3,5 yıllık bir proje. Edirneliyim ama uzun yıllar Edirne dışında çalıştım. Ağır stresli ortamlarda, ağır sorumluluklar yüklenerek çalıştım. Her şeye ulaşabildim ama hizmete ulaşamadım. Büyük paralar harcayarak lüks yerlerde kaldım ama hiçbir zaman kaliteli hizmetler alamadım. Edirne’de çok büyük bir vizyon var fakat kişisel olarak kendimizi ödüllendirme hizmeti yok. Biz de insanların kendilerini ödüllendirmesi, iyi vakit geçirmesi için böyle bir hizmete yöneldik. Bu noktaya dokunalım istedik. İşyerimizi de kaliteli ve imkanlı yaparken de; bir asgari ücretlinin de ulaşabileceği bir alan olsun istedik. Bütün detayları da buna göre hazırladık. Psikiyatrimiz ve mimarımız alanımızın her noktasında özenerek çalıştı. Tüm Edirnelilerin, tüm Trakyalıların çok uygun fiyatlara en lüks hizmeti, en konforlu ve en güvenilir alanda aileleriyle beraber ya da bireysel olarak alsın istiyoruz. Kendilerini ödüllendirmelerini bizimle yapsınlar” dedi.
Aileler için en konforlu hizmeti sunacaklarını belirten Spamass Center Mehmet Şener Alır; “4 tane Balili okullarından mezun profesyonel terapistimiz var. Hamamımızda da aynı şekilde bir erkek, bir kadın terapistimiz var. Kendileri Türkiye’de 5 yıldızlı otellerde de hizmet vermiş profesyonel kişiler. Bunun dışında Trakya’da ikili ilişkilerde zorluk yaşamamaları için kültür ve tanıtım için bir öğretmen görevlendirdim. Kızlarımız şu anda Türk adetlerini biliyorlar. Gelen bir aile olduğunda kızlarımız hanımefendiyle yüzde 85, beyefendiyle yüzde 15 konuşuyorlar. Kıskançlık, ego gibi duyguları tetiklememek adına böyle bir uygulamamız var”diye açıkladı.
Kozmetik ürünlerinin kendilerine  özel üretildiğine dikkat çeken Spamass Center Mehmet Şener Alır.; “İç çamaşırlarınızı kesinlikle batırmaz. Duş almasanız bile 15 dakika içinde vücut kremine dönüşürler. Hiçbirinin içinde kimyasal bir madde yoktur. Havlularımız, sedyelerimiz tamamen özeldir. 1 seansta 14 tane havlu kullanıyoruz. Hijyen bizim için en büyük prensiptir.Odalarımızın her birinin değerli taşlardan oluşan ismi var. İsimleri; Zümrüt, yakut, pırlanta ve elmas. Elmas odamız, ailelere hitap ediyor. Konsept olarak hepsi otel mantığındadır ve çok sterilize odalardır. Her müşteriden sonra tüm kullanım alanları sterilize edilmektedir. Hamamımız ad olarak hamam ancak biz yeni konseptte sunduk. VİP bir hizmet alanı. Beyazıt Külliyesi’nden de esinlenerek; içeride su sesi oluşturduk. Buhar mantığı da oluşturuyoruz. Çok keyifli bir ortam. Bütün Edirnelileri ekonomik ve kültürel seviye gözetmeksizin bu hizmetten faydalanmaya davet ediyoruz” dedi.
Her tür güzellik hizmeti verildiğini de belirten Spamass Center Mehmet Şener Alır; “Güzellik hizmetlerimiz ise buradaki imkanlardan faydalanan insanlar için tamamlayıcı olarak kullandığımız bir hizmet. Misafirlerimiz bir organizasyona katılmadan önce burada rahatladıktan sonra bir miktar cilde ve saça bakım yaparak tamamen sosyal yaşama hazır şekilde gönderiyoruz. Saat 11.00 ile 23.30 arası hizmet vermekteyiz. 23.30’dan sonra bu işin sağlıklı olabileceği düşüncesinde değiliz. Kesinlikle mekanımızda sigara ve alkol kullanılmıyor. Alkollü kişiler geldiğinde de maalesef hizmetlerimizde faydalanamıyor. Çünkü alkollü bir bireyin masaj yaptırması çok büyük bir risk oluşturuyor.Çok kaliteli bir hizmeti Trakya’mıza en ulaşılabilir fiyatlarla ve yüksek konforda sunmak için böyle bir mekan açtık.Cumartesi günü saat 14.00’da resmi olarak açılışımızı yapacağız” dedi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'' RANDEVULU SANAL SIRA '' SİSTEMİ HAYATA GEÇTİ
'' RANDEVULU SANAL SIRA '' SİSTEMİ HAYATA GEÇTİ
TABAKOĞLU İLE DEVAM
TABAKOĞLU İLE DEVAM