TRAKYA POYRAZ İÇİN EL ELE

TRAKYA POYRAZ İÇİN EL ELE

TRAKYA POYRAZ İÇİN EL ELE

TRAKYA POYRAZ İÇİN EL ELE
14 Ekim 2020 - 10:05

Kırklareli’nde yaşayan Durmaz ailesi, çocuklarının fizik tedavi masraflarını karşılayabilmek için sosyal medya üzerinden el ürünleri satmaya başladı. Durmaz ailesine bir destek de Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’dan geldi.
Kırklareli ilinin kent merkezinde yaşayan Durmaz ailesinin 3 yaşındaki çocukları Poyraz Durmaz’ın tedavisinin hızlanmasını isteyen ailesi fizik tedavi derslerine daha fazla katılım sağlamak istiyor. Ancak maddi imkansızlıklar nedeniyle bu isteklerini gerçekleştiremeyen aile çareyi instagram üzerinden açtıkları ‘poyraziçinelele’ sayfasında arıyor.
42 yaşındaki anne Canan Durmaz, evde yaptığı el ürünlerini instagram hesabı üzerinden satışa sunuyor. Ailenin böyle bir kampanya başlattığını gören Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’da Durmaz ailesine destek vererek sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu ve alışveriş yapılması konusunda Edirnelilere çağrı gerçekleştirdi.
Başkan Gürkan’ın destek çağrısıyla olumlu sonuçlar almaya başladığını belirten Anne Durmaz özellikle maddi destek kabul etmediklerinin altını çizerek, sadece sattığı ürünlerin parasını kabul ettiklerini açıkladı.
poyrazicinelele
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAPANIŞ SAAT FARKINA ELEŞTİRİ
KAPANIŞ SAAT FARKINA ELEŞTİRİ
BASIN MENSUPLARINDAN ÇAĞRI VAR!
BASIN MENSUPLARINDAN ÇAĞRI VAR!