VETERENLAR’DAN MEHMETÇİĞE DESTEK
Reklam
Reklam
Reklam

VETERENLAR’DAN MEHMETÇİĞE DESTEK

VETERENLAR’DAN MEHMETÇİĞE DESTEK

VETERENLAR’DAN MEHMETÇİĞE DESTEK
12 Mart 2018 - 04:30

Edirne’de faaliyet gösteren ve 40 yaş üstü oyuncuların yer aldığı Edirne Veteranlar Spor Kulübü örnek bir işe imza atarak Zeytin Dalı Harekatında vatan savunması yapan Mehmetçiklere ve ihtiyaç sahiplerine destek amaçlı kan bağışı kampanyasında bulundu.

Saraçlar Caddesinde bulunan Kızılay çadırında kan vererek çok anlamlı bir işe imza atmış oldular.

Konu ile ilgili konuşan Edirne Veterenlar Spor Kulübü Başkanı Muzaffer Yıldırım şu sözleri söyledi:

“Biz Edirne Veteranlar Spor Kulübü olarak tüm sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde her zaman varız. Bugün yine hem ülkemizin Zeytin Dalı Harekatında Afrin’de vatanı savunan Mehmetçikler hem de ihtiyacı olan insanlara kan vermek için böyle bir sosyal etkinlik gerçekleştirdik.

Aslında bizim bir çok sosyal etkinliğimiz var, buda onlardan bir tanesidir. Bu sosyal etkinliğimizin yerine ulaşacağından eminiz.”

Daha sonra Edirne Veteranlar Spor Kulübü oyuncularından Ahmet Erginler de yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi: “Ülkemizin içinde olduğu bir operasyon var. Bunların içinde mücadele eden Mehmetçiklerimiz bulunmaktadır. Tabi hiç birinin başına bir şey gelmesini istemeyiz. Onlara destek amaçlı kan bağışında bulunuyoruz. Bizde Veteranlar Spor Kulübü olarak arkadaşlarımız ile kan bağışı kampanyasında bulunuyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!