VİRÜSLERE KARŞI İNGİLİZ KARBONATASI
Reklam

VİRÜSLERE KARŞI İNGİLİZ KARBONATASI

VİRÜSLERE KARŞI İNGİLİZ KARBONATASI

VİRÜSLERE KARŞI İNGİLİZ KARBONATASI
24 Mart 2020 - 08:59

Virüslere karşı bağışıklık sistemini bitkisel yöntemle güçlendirmek isteyenler aktarlarda şifa arıyor. Edirne merkezde aktarlık yapan Esat Güven, son günlerde en çok korona virüsüne karşı korunmak için vatandaşların alışveriş yaptığını ifade etti.
Virüslere karşı önlem amaçlı vücuda hiçbir zararı olmayan boğaz hijyenini sağlayan ürünleri tavsiye ettiklerini ifade eden 11 yıllık aktar Esat Güven; “Korona virüs salgınına karşı faydalı olabileceğine inandığımız ürünlerimizi öneriyoruz. Gelen müşterilerimizin hemen hemen yarısı önerilerimizi dinleyip ürünleri alıyor. Önerilerimizden biri İngiliz Karbonatı. sabahları evden çıkacak olan herkes evden çıkmadan önce 1 bardak suya 1 çay kaşığı İngiliz Karbonatı dediğimiz sodyum karbonatı, yarım limon ve 1 çay kaşığı toz zencefille beraber karıştırıp ağzına ve burnuna gargara yapsın. Korona Virüs, Ebola, Kuş Gribi, H1N1 gibi bütün virüslere bu yöntem çok etkili. Ancak bu işlemden sonra 30 dakika bir şey yemek, içmek yok. Akşam aynı işlemi bir daha yapacağız. Günde 2 defa bu işlem yapılacak” şeklinde açıkladı.
Propolis ve Ekinezya’nında düzenli kullanıldığında bağışıklık sistemini güçlendirdiğini belirten Esat Güven; “Bunun haricinde bağışıklığımızı güçlendirmek için Sıvı Propolis kullanabiliriz. Bakteri ve virüs kovucu özelliği vardır, aynı zamanda bağışıklığı güçlendirir. En doğal antibiyotik ekinezya bitkisi. Ekinezya’yı baş kısımlarını bir cezve suda 2 dakika kaynatıp günde 1 kez içmek suretiyle kullanabilirler. Propolis de kiloyla orantılı kullanılıyor. 70 kiloysanız 7 damla kullanmanız gerekmekte. 1 bardak ılık suya 7 damla Propolis damlatıp içebilirsiniz.Bağışıklık sistemini güçlendirir”dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN BECAN’DAN ESNAF ZİYARETİ
BAŞKAN BECAN’DAN ESNAF ZİYARETİ
Uzmanından
Uzmanından "Ürünlerin paketlerinin çamaşır suyuyla yıkanması"...