YAŞAGÖR AVUKATLIK BÜROSU AÇILDI

YAŞAGÖR AVUKATLIK BÜROSU AÇILDI

YAŞAGÖR AVUKATLIK BÜROSU AÇILDI

YAŞAGÖR AVUKATLIK BÜROSU AÇILDI
26 Eylül 2020 - 08:53

Avukat Anıl Yaşagör, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Baro Başkanı Av. Alper Pınar ve birçok davetlinin katılımı ile avukatlık bürosunun açılışını gerçekleştirdi.
Barutluk Mahalle Muhtarı Zeki Yaşagör’ün oğlu Avukat Anıl Yaşagör’ün bir iş merkezinde avukatlık bürosunun açılışına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Baro Başkanı Avukat Alper Pınar, avukatlar, mahalle muhtarları ve kurum başkanları katıldı.
27 yaşındaki Avukat Anıl Yaşagör, Edirne halkına hukuki hizmet vermek için elinden geleni yapacağını belirterek şunları söyledi; “Edirne’de doğdum, burada büyüdüm. Burada olan insanları gördüğümde çocukluğumu hatırlıyorum. Eğitimim için İstanbul’a gittim. Yeditepe Hukuk Fakültesi’nden 2017 yılında mezun oldum. Stajımı İstanbul’da yaptıktan sonra iki yıl daha İstanbul’da çalıştım. Edirne’ye dönme fikrim vardı. Biraz kendimi geliştirdim. Büyük denizde boğuldum. Akabinde buraya gelerek burada mücadele etmek istedim. Salgın süreci benim için bu süreci hızlandırdı. Şimdi artık buradayım. Edirne halkına hukuki hizmet vermek için elimden geleni yapacağım. Burada mücadeleme devam edeceğim. Aynı zamanda bu şehirdeki kültürel ve spor faaliyetleri için hem aktif olarak içinde bulunmak hem de yeni projeler üretmek istiyorum. Herkes için hayırlı olsun” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE 3 YIL EN KURAK MEVSİMİNİ YAŞADI
EDİRNE 3 YIL EN KURAK MEVSİMİNİ YAŞADI
"20 DAKİKA SPOR YAPAN KADINLARDA YÜZDE 25 RİSK AZALIYOR"