YENİ FOCUS TANITILDI

YENİ FOCUS TANITILDI

YENİ FOCUS TANITILDI

YENİ FOCUS TANITILDI
19 Nisan 2019 - 08:50

1998’den bu yana Edirne’de “Üstün Hizmet Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle hizmet veren Tuzcular Otomotiv Ford markasının yeni ürününü tanıtıldı.
Uzun yıllardan bu yana hizmet sektöründe başarıyla yer alan Tuzcular Otomotiv gerçekleştirilen program dahilinde 4.Nesil Yeni Focus aracını hizmet binasında yapılan programla sunumla aracı tanıttılar.
Yeni araç tanıtımında Tuzcular Bayi sahibi Murat Tuzcu, Genel Müdür İsmail Hakkı Gündoğdu ve basın mensuplarının katılımıyla tanıtım yapıldı. Tuzcular Otomotiv Satış Müdürü Emrah Sevimli’nin açılış konuşmasının ardından, Filo Müdürü Cem Açar, araç hakkında konuşmasını gerçekleştirdi;
Hepimizin heyecanla beklediği Yeni Ford Focus, otomobil tutkunlarının karşısına çıkışmış bulunduklarını ifade eden Cem Açar,” Yeni Focus pazara ilk çıktığında segmentinde ilkleri sunan, standartları değiştiren bir model olarak büyük ses getirdi. Bu özelliği yıllar boyunca Ford ürün gamının lokomotif olarak sürdürdü. Yeni Focus tasarlanırken kullanıcıların tutkularına, onların nelere ihtiyacı olduklarına, hayatı onlara nasıl kolaylaştıracağımıza ve onların hayallerine odaklanıldı. Yeni Focus kullanıcıların hayatlarına anlam katmayı ve onu zenginleştirmeyi “Benim Focus’um” diye anlatabilecekleri hikayelere sahip olmalarını hedefliyor” diye konuştu.
Daha sonra Tuzcular Otomotiv Araç Teslim ve Tanıtım Sorumlusu Eren Şahince, Yeni Focus’un genel tanıtımını yaptı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SORUŞTURMA TAMAMLANDI
SORUŞTURMA TAMAMLANDI
ÇALILIK ALANDA YANGIN
ÇALILIK ALANDA YANGIN