5+1 EDİRNE’YE VURDU

5+1 EDİRNE’YE VURDU

5+1 EDİRNE’YE VURDU

5+1 EDİRNE’YE VURDU
20 Eylül 2019 - 04:00

MERT SOYLU
Para kazanma hayali kuran binlerce vatandaş umudunu şans oyunlarında arıyor. Geçtiğimiz hafta 5+1 bilen kimse olmadığı için büyük ikramiye  bu haftaya 1. devir etmişti.
10 – 14 – 23 – 27 -30+ 10 numaralı bilet ile büyük ikramiyenin isabet eden kuponlardan biri ise, Edirne  Tahmis Meydanında  yer alan Ceylan Büfe’den oynanırken, diğer isabet eden biletler  Bilecik ve Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçelerinden yatırıldı.
Bu hafta yapılan Şans Topu oyununun 953. hafta çekilişinde 5 artı 1 bilen 3 kişiden biri Edirneli bir esnafa çıktı. Bayan olduğu öğrenilen o kişinin  603 bin 496 lira 20'şer kuruş tutarındaki ikramiyenin sahibi oldu.
AYNI KUPONU HEP ONUYORDU
Daha önceki yıllarda biz 3 tane büyük ikramiye verdiklerini ve bu ikramiyenin dördüncü olduğunu ve mutlu olduklarını ifade eden Şans oyununun oynandığı Ceylan Büfe sahibi Serhat Ceylan,”Edirneli bir arkadaşımızın ikramiye kazanması bizi mutlu etti. İhtiyacı olan birisi. Talihli burada öğrendi, ikramiyeyi kazandığını. Bizim sürekli bir müşterimiz. Uzun yıllardır hep aynı rakamları oynuyordu. Ben onun oynadığı rakamları biliyordum. Akşam işini bitirip evine giderken yoldan çevirdim. Baktık, kuponlarına. Sonucu gördü ve çok şaşırdı. Edirneli bir esnaf kardeşimiz. Bir bayana çıkması çok güzel oldu. İkramiyeyi nasıl kullanacakları belli değil. Şok halindeler. Kararlarını verirler. Ticarette kullanırlar diye düşünüyorum. Tam kolon oynadılar” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAMZABEYLİ’DE PERON SAYISI ARTIRILACAK
HAMZABEYLİ’DE PERON SAYISI ARTIRILACAK
RUMELİ RÜZGARLARI KONSERİ
RUMELİ RÜZGARLARI KONSERİ