ASKERİ HASTANESİ ŞEHİTLİĞİ YENİ YOLUNA...

ASKERİ HASTANESİ ŞEHİTLİĞİ YENİ YOLUNA KAVUŞUYOR

ASKERİ HASTANESİ ŞEHİTLİĞİ YENİ YOLUNA KAVUŞUYOR

ASKERİ HASTANESİ ŞEHİTLİĞİ YENİ YOLUNA KAVUŞUYOR
06 Ocak 2020 - 10:00

YEŞİM DRAMALI
Edirne Valisi Ekrem Canalp’ın talimatıyla yol yapımına başlanan Edirne Askeri Hastanesi Şehitliğine ziyaretlerin artacağına dikkat çeken Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Faruk Çiftçi, Vali Canalp’e teşekkür etti.
Türkiye’deki ikici büyük şehitlik olduğuna dikkat çeken Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Faruk Çiftçi; “Uzun süredir beklediğimiz Edirne Asker Hastanesi Şehitliğinin yol yapım çalışmaları başladı. Tamamlanmasına müteakip gidiş ve dönüşler daha kolay olacak, mesafe kısalacak, daha da önemlisi Edirne'ye gelen misafirlerimiz büyük araçlarla Şehitliği ziyaret ederek dua okuyabilecekler. Önceden yol biraz sıkıntılı ve uzak olduğundan Edirne’ye günübirlik gelenlere gitmek biraz zor geliyordu. Şimdi kolaylaşacak. Edirne turizmi açısından da çok önemli bir yere sahip olan Edirne Askeri Hastanesi Şehitliği bundan sonra Edirne’ye gelen turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biri olacağına inanıyoruz” dedi.
EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Faruk Çiftçi; “Yol yapım çalışmalarını başlat Valimiz Ekrem Canalp Beye, İl Genel Meclisimizin Başkan ve Üyelerine, İl Özel İdare Genel Sekreterimize ve Personeline, İl Kültür Müdürümüze katkı ve desteklerinden dolayı sonsuz şükranlarımızı sunarız” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAKAN SELÇUK’TAN ÇEKİÇ MÜDÜRE TEŞEKKÜR
BAKAN SELÇUK’TAN ÇEKİÇ MÜDÜRE TEŞEKKÜR
VALİ CANALP’TEN BAYRAM ZİYARETLERİ
VALİ CANALP’TEN BAYRAM ZİYARETLERİ