Reklamı Geç
“BAŞKAN GÜRKAN’A MİNNETTARIZ”

“BAŞKAN GÜRKAN’A MİNNETTARIZ”

“BAŞKAN GÜRKAN’A MİNNETTARIZ”

“BAŞKAN GÜRKAN’A MİNNETTARIZ”
04 Şubat 2019 - 06:48

Tarumar ve dağınık haldeki Edirne’nin akciğerleri sayılan İzzet Arseven Kent Ormanı ve Mesire Alanı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın girişimleriyle Edirne Belediyesine tahsis edilmiş ve gerekli çalışmaların ardından hizmete açılmıştı. Güneşli havayı fırsat bilen Edirneliler dün kent ormanına akın etti.

 

Edirnelilere ailece güzel vakit geçirebilecekleri bir mesire alanı ve kahvaltı salonu sunduğu için Başkan Gürkan’a teşekkür eden vatandaşlar, “ Başkanımız kısıtlı bütçeyle çok iyi hizmetler yapıyor. Devlet kadar bütçesi olan bazı şehirler ise borç batağında ve millet hizmet hizmet diye bağırıyor.”dediler.

 

2016 yılında Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’dan Edirne’nin akciğeri sayılan ve 250 dönümlük bir alanda yer alan İzzet Arseven Kent Ormanı ve Mesire Alanı’nın Edirne Belediyesine tahsis edilmesini isteyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın girişimleri sonuç verdi ve alan Edirne Belediyesine tahsis edildi.

 

Edirne Belediyesine tahsis edilmeden önce formal anlamda kullanılamayan söğütlük, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın çalışmaları sonrası güzel bir yer haline geldi. Edirneliler ailece güzel bir mesire alanı haline gelen söğütlüğe bir de Edirne Belediyesinin kahvaltı salonu eklenince söğütlük vatandaşların vazgeçilmez yeri oldu.

 

Hafta sonu güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, söğütlüğe gidip güzel vakit geçirdi. Kimi sabah kahvaltısını Edirne Belediyesi Kahvaltı Salonunda gerçekleştirdi, kimi de mangalını alıp keyif yaptı.

 

Başkan Gürkan’ın çalışmalarıyla hizmete açılan yürüyüş parkuru da hafta sonu birçok kişiyi ağırladı. Yüzlerce kişi farklı farklı etkinliklerde bulunsalar da hepsinin ortak bir teşekkürü vardı.

 

O teşekkürde, her ne kadar kısık bütçesi de bulunsa kendi ailesi için ne istediyse aynısını Edirneliler için isteyen ve yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’aydı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VALİ CANALP, BALKAN ÜLKELERİNDEKİ ÇOCUKLARI AĞIRLADI
VALİ CANALP, BALKAN ÜLKELERİNDEKİ ÇOCUKLARI AĞIRLADI
EBEVEYNLER ÇOCUKLARIYLA İP ATLADI, BİRDİRBİR OYNADI
EBEVEYNLER ÇOCUKLARIYLA İP ATLADI, BİRDİRBİR OYNADI
Reklamı Geç