BİRLİK ÇAĞRISI

BİRLİK ÇAĞRISI

BİRLİK ÇAĞRISI

BİRLİK ÇAĞRISI
06 Temmuz 2019 - 04:07

Edirnespor’un taraftar gruplarından Batı Kale’den ayrılan onlarca taraftar yeni bir oluşumun içerisinde olduklarını belirterek, birlik çağrısında bulundular.
Sezonun bitmesiyle beraber Batı Kale’nin içerisinde yer alan birçok kişi Batı Kale’nin tribünlerden çekilmesiyle beraber gruptan ayrıldığını açıklamıştı. Grubun içerisinde yaşanan sıkıntılar ve çözülemeyen sorunlar sonrası tribünün içerisinden ayrılanlar yeni kurulacak grubun içerisinde yer alma kararı aldı.
Batı Kale Taraftar Grubu’nun içerisinde yer alan ve ayrılığını açıklayan Kıvanç Arda, yeni bir oluşumun içerisinde olduklarına dair sosyal medya hesabında şu açıklamaları yaptı.

BİR OLALIM, BİZ OLALIM
Kıvanç Arda,”Geçen sene yaşanan bazı durumlardan dolayı Edirnespor'un tek taraftar grubu olan Batı Kale tribünden desteğini çektiğini açıklamıştı. Bizler de tribünde mutlaka bir taraftar grubu olmalı düşüncemiz ile yeni bir oluşuma gitme kararı aldık. Geçen sene yaşanan olayların üstüne şerit çekerek sadece Edirnespor'un başarısına odaklanıp takımın kişiselleştirilmeden desteklenmesi kanaatindeyiz. Unutmamalıyız ki bu takım tüm Edirne halkınındır. Geçen sene olduğu gibi tüm şehir kenetlenirsek her şey daha güzel olacaktır. Başarı geldiği zaman nasıl birlikte sevindiysek,başarısızlıkta hep beraber üzüldüysek bu sene yine "BİR" olalım "BİZ" olalım. Bizler yıllardır yağmur çamur demeden arma peşinden koştuk yine tüm branşlarda arma peşinden koşmaya devam edeceğiz. Elbet bize kin besleyenler düşmanlık besleyenlerde olacaktır. Biz kimseyi düşman olarak görmüyoruz. Bizim tek amacımız Edirnespor,  ve Edirnespor’un  başarılı olması ve hiç bir zaman yalnız kalmamasıdır” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 MİLYON EURO’LUK AB PROJESİ
1 MİLYON EURO’LUK AB PROJESİ
ÜRETİCİ TARLADAN KAÇIYOR
ÜRETİCİ TARLADAN KAÇIYOR