BİZİ DUYMAZDAN GELENLERİ GÜNÜ GELİNCE BİZ...

BİZİ DUYMAZDAN GELENLERİ GÜNÜ GELİNCE BİZ DE GÖRMEZDEN GELİRİZ

BİZİ DUYMAZDAN GELENLERİ GÜNÜ GELİNCE BİZ DE GÖRMEZDEN GELİRİZ

BİZİ DUYMAZDAN GELENLERİ GÜNÜ GELİNCE BİZ DE GÖRMEZDEN GELİRİZ
25 Ekim 2021 - 08:48

Emeklilikte Yaşa Takılanlar seslerini duyurmak için çalışmalarına devam ediyor. EYT Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Trakya Temsilcisi Erhan Öncü, “Bizi duymazdan gelenleri günü gelince biz de görmezden geliriz.”dedi.
EYT'liler yaşadıkları mağduriyeti bilgilendirme amacıyla Saraçlar Caddesi’nde stant kurdu. Gelen vatandaşlara bilgilendirmelerde bulunan EYT’liler, sorunun çözülmesi için çağrıda bulundu. EYT Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Trakya Temsilcisi Erhan Öncü, “Yöneticilerden beklentimiz sorunları görmezden gelmemeleridir. Emeklilikte Yaşa Takılanlar bir Türkiye gerçeğidir. Kazanılmış anayasal hakkımız beklerken, verilmeyen emeklilik haklarımız dururken, ‘Önce Millet’ diyenler, önce hak mağduriyetlerini gidersinler.”açıklamasında bulundu.
Çorlu EYT Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çebi de, “Artık söz, vaat değil; güven verecek yöneticilere ihtiyacımız var. Güven verilsin ki vaat vermeye gerek kalmasın.”dedi.
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Edirne Belediye Meclis Üyesi Savaş Üner de standı ziyaret ederek EYT’lilerin sorunlarını dinledi.  Başkan Gürkan, ziyareti “Emeklilikte Yaşa Takılanlar haklı taleplerini tekrar haykırdılar: Hakkımızı alana kadar mücadeleye devam.”sözleriyle paylaştı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"TÜRKİYE SİNAGOGLARI" FOTOĞRAF SERGİSİ EDİRNE'DE AÇILDI
VALİ CANALP'E FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI
VALİ CANALP'E FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI