COŞKU TAVAN YAPTI

COŞKU TAVAN YAPTI

COŞKU TAVAN YAPTI

COŞKU TAVAN YAPTI
21 Eylül 2019 - 11:15

Uzunköprü Belediyesinin 4’üncü Kültür Sanat ve Tarım Festivali görkemli açılışla başladı. Uzunköprülüler ve Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ve Mustafa Keser birlikte şarkı söyleyip oynadı.
Uzunköprü Cumhuriyet meydanında saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra Uzunköprü 4’üncü Kültür Sanat ve Tarım Festivali açılışı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve çevre ilçe belediye Başkanlarının katılımı ile açıldı. Açılıştan sonra stantlar açılışı ve Atatürk Kültür Merkezinde sergi açılışı gerçekleşti. Ve gece DJ Performans Kutlu Tunca konser alanını gençleri coşturdu, ardından da Ünlü sanatçı Mustafa Keser sahne aldı.  Mustafa Keserin konseri ile coşan Uzunköprülüler ve Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ve Mustafa Keser birlikte şarkı söyleyip oynadı.
Konser arasında  sahneye çıkan Belediye Başkanı Özlem Becan ,Sanatçı Mustafa Keser’e teşekkür ederek  çiçek ve çeşitli hediyeler armağan eden Becan birde sürpriz yaparak Keser’in sahnede en çok kullandığı mendillere benzer iğne oyalı mendil armağan etti.
Beni siz nasıl Uzunköprü’nün belediye başkanı yaptınız bende sizin için çalışacağım diyen Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan;“Varlığınızla onurlandırdığınız bu meydanda sizlere hitap etmekten onur duyuyoruz. Uzunköprü Festivalimizin bu sene 4’üncüsünü gerçekleştiriyoruz. Festival hazırlıkları yaparken dediler ki başkanım ekonomik koşullar, başkanım şöyle veya böyle dediler. Hayır dedim bu sene de yapacağız, hata daha büyüğünü yapacağız dedim. Çünkü sizler her şeyin en iyisine laiksiniz. Nasıl ki sizler beni onurlandırdınız Trakya’nın tek bayan  belediye başkanı,Uzunköprü’nün ilk kadın belediye başkanı yaptınız,bende sizler için gece gündüz canımı dişime takıp çalışacağım söz veriyorum” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAMZABEYLİ’DE PERON SAYISI ARTIRILACAK
HAMZABEYLİ’DE PERON SAYISI ARTIRILACAK
RUMELİ RÜZGARLARI KONSERİ
RUMELİ RÜZGARLARI KONSERİ