DEVA PARTİSİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

DEVA PARTİSİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

DEVA PARTİSİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

DEVA PARTİSİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET
25 Kasım 2021 - 10:16

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu, Gençlik Politikaları Başkan Yardımcısı Duygu Aydın Diri, İl Başkanı Kerem Arda ve partililer gazetemizi ziyaret ederek, gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Savaş Üner’i ziyaret eden DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu, Gençlik Politikaları Başkan Yardımcısı Duygu Aydın Diri, İl Başkanı Kerem Arda, Merkez İlçe Başkanı Gürkan Kılıçcıgil ve partililer istişarelerde bulundular. Başkan Üner, Şanlıoğlu ve Arda’ya isimlerinin yazılı olduğu 22 numaralı Edirnespor forması hediye etti. Şanlıoğlu ve Arda, mutluluk duyduklarını belirterek, Üner’e teşekkür ettiler.
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu, ayrıca gündeme dair açıklamalarda bulundu. İcra takiplerinin şuan rekor seviyede olduğunu belirten Şanlıoğlu, ayrıca gençlerin ciddi manada gelecek kaygısı yaşadığını öne sürdü.
Gençlik Politikaları Başkan Yardımcısı Duygu Aydın Diri de, başta gençler olmak üzere birçok kişinin umutlarını kaybedecek noktaya geldiğini ifade etti. Hayal dahi kuramaz halde olduklarını ifade eden Diri, gençlerin yeniden umutlarını kazanması için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.
Edirne İl Başkanı Kerem Arda da açıklamasında, zor günler yaşandığını söyledi. Önlem alınmazsa daha da zor günlerin yaşanabileceğine dikkati çeken Arda, milleti dinleyerek Türkiye’ye deva olmak için aralıksız çalıştıklarını anlattı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"TÜRKİYE SİNAGOGLARI" FOTOĞRAF SERGİSİ EDİRNE'DE AÇILDI
VALİ CANALP'E FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI
VALİ CANALP'E FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI