‘GÖRKEM’Lİ FARK

‘GÖRKEM’Lİ FARK

‘GÖRKEM’Lİ FARK

‘GÖRKEM’Lİ FARK
10 Eylül 2019 - 04:03

Antalya'nın Elmalı ilçesinde düzenlenen 667. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri'nde Ayakboyu’nda mücadele eden Edirne Belediyesi’nin sporcusu Görkem Karabıyıklı’dan üçüncülük kürsüsünün sahibi oldu.
Antalya'nın Elmalı ilçesinde bu yıl 667'ncisi düzenlenen Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri, Recep Gürbüz Stadı'nda yapıldı. Tarihi güreşlerin başpehlivanı; 658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin başpehlivan Ali Gürbüz oldu.
667. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri tüm boylarda kıran kıran güreşlere sahne oldu. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri'nde Edirne Belediyesi’nin başarılı güreşçileri de yer aldı. Ayakboyu’nda mücadele eden Edirne Belediyesi’nin Güreşçisi Görkem Karabıyıklı’dan üçüncülük kürsünün sahibi oldu.
Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri gibi Türkiye’nin sayılı güreşlerinde bronz madalyanın sahibi olmayı başaran Görkem Karabıyıklı’dan, bu başarısını Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a armağan etti.
Sporcusunu bir kez daha tebrik eden Edirne Belediyesi Güreş Takımı Antrenörü Talat Çelik, “Sporcumuz Görkem; çalışkanlığı ve azmi ile her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor. Gökhan kardeşimiz başarılarına bir başarı daha ekleyerek; Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’nde bronz madalyanın sahibi olmayı başardı. Kendisini bir kez daha kutluyor; Görkem’in adından söz ettirmeye devam edeceğine gönülden inanıyorum" dedi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MAHALLE HALKI SEFERBER OLDU
MAHALLE HALKI SEFERBER OLDU
SELİMİYE CAMİİNDE MANEVİ MASA
SELİMİYE CAMİİNDE MANEVİ MASA