HÜZÜNLÜ VEDA

HÜZÜNLÜ VEDA

HÜZÜNLÜ VEDA

HÜZÜNLÜ VEDA
10 Ocak 2019 - 05:28

Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde dün, otomobilin dereye yuvarlanması sonucu ailesi ve akrabalarıyla hayatını kaybeden 18 yaşındaki lise öğrencisinin sınıfında ders hüzünlü başladı. Kazada hayatını kaybeden, Özel Uzunköprü Temel Final Lisesi 11-B sınıfında eğitim gören Buğra Barış Arslan'ın sınıf arkadaşları, arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. Barış'ın sırasına çerçevelenmiş fotoğrafının yanına kırmızı-beyaz karanfiller koyan sınıf arkadaşları ve öğretmenleri, "Kalbimizdesin", "Seni Hiç Unutmayacağız", "Keşke Hiç Böyle Olmasaydı", "Buğra Seni Çok Özleyeceğiz" yazılı notlar bıraktı.

Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde otomobilin dereye devrilmesi sonucu yaşamını yitiren Mustafa Öner ve eşi Ayşe Öner'in cenazesi toprağa verildi.  Tekirdağ Cezaevi'nde tutuklu olan oğullarını ziyarete giderken geçirdikleri trafik kazasında yaşamını yitiren Mustafa (65) ve Ayşe Öner (67) için Uzunköprü Kiremitçisalih köyü mezarlığında cenaze namazı kılındı.  Namaz sonrası, karı kocanın cenazeleri yan yana defnedildi. 

Hayatlarını kaybedenlerden Erkan (43), Buğra Barış (18) ve Buğlem Arslan'ın (4) cenazeleri, Uzunköprü ilçesinde Büyük Şehsuvarbey Camisi'nde Edirne Müftüsü Emrullah Üzüm tarafından kıldırılan cenaze namazı sonrası ilçe mezarlığında toprağa verildi. Kazada hayatını kaybeden diğer kişilerin ise Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

OLAY- Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde dün otomobilin dereye devrilmesi sonucu, Erkan, Buğra Barış (18) ve Buğlem Arslan (4), Mustafa (65) ve Ayşe Öner (67) ile Pınar (24), Seyit Abdullah (4) ve Emir Umeyr Aldemir (4 aylık) hayatını kaybetmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN…
ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN…
KUR'AN BAŞARIYI KATLAR
KUR'AN BAŞARIYI KATLAR