İSMAİLOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

İSMAİLOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

İSMAİLOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

İSMAİLOĞLU GÜVEN TAZELEDİ
22 Haziran 2021 - 23:03

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesi’nin olağan genel kurulunda mevcut başkan Kıbrıs Gazisi Ahmet İsmailoğlu, tekrar seçilerek güven tazeledi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Muharip Gaziler Derneği Edirne Şube Başkanı Kıbrıs Gazisi Ahmet İsmailoğlu, pandemi kuraları çerçevesinden genel kurulu geç yapmak zorundan kaldıklarını belirterek, bu süreçte bir araya gelmenin özlemini yaşadık siz değerli gazilerimizle dedi.
Başkan Yardımcısı İbrahim Aksal geçmiş dönem faaliyet raporunu okudu ve tek liste olarak aday olan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şube Başkanı Ahmet İsmailoğlu bütün üyelerin oyunu yeniden alarak  başkan seçildi.
Divan başkanlığını Çorlu Muharip Gaziler Derneği Başkanı Recep Kayacı’nın yaptığı genel kurul toplantısına, Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Edirne Şube Başkanı Aydın Bildiş ile dernek üyesi gazi ve yakınları katıldı.
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şube Başkanı Ahmet İsmailoğlu, genel kurul toplantısının yaptığı konuşmada, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitleri ve ebediyete intikal etmiş gazileri rahmet ve şükranla andığını söyledi; “Bu aziz vatanı bizlere armağan eden ve ulusumuzun bugünlere gelmesinde bizlere yol gösterici olarak tükenmez ufuklar açan başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş tüm gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.
Malumunuz üzere 2019 yılından beri tüm dünyayı etkisi altına alan kovid-19 virüsü bizleri de bir araya getirmedi. Bu sebeple olağan genel kurulumuzun toplantısını bugün yapmaktayız.Kovid19 tedbirlerine maske mesafe ve kurallarına riayet ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.Derneğimizin olağan genel kuruluna katılarak göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür eder yeni yönetimin tüm gazilerimize şimdiden hayırlı olmasını dilerim”dedi.
Yönetim kurulu Başkanı Ahmet İsmailoğlu,Başkan Yardımcısı İbrahim Aksal,Genel Sekreter Fevzi Demir,Muhasip Sadullah Çakmak, üye Enver Can seçildi. Denetim Kurulunada;Allatin Ak,Salih Çalı,Necmettin Kerdak seçildi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında  İş Birliği anlaşması imzalandı
İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri...
LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ, BİNLERCE AİLENİN ÇIKMAZI
LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ, BİNLERCE AİLENİN ÇIKMAZI