KAFELER AÇILDI AMA BOŞ

KAFELER AÇILDI AMA BOŞ

KAFELER AÇILDI AMA BOŞ

KAFELER AÇILDI AMA BOŞ
03 Haziran 2020 - 00:58

YEŞİM DRAMALI
Edirne’de 26 yıldır kafe işletmeciliği yapan Tunca Kafe işletmecisi Kamil Tunca, bugüne kadar hiç böyle bir zor süreç yaşamadıklarını belirterek, Edirne Belediyesi bu süreçte kiraları almayarak bir nebzede olsa destek olduğunu ve 15 Haziran’a kadar da kiralarının alınmayacağını çok sevindiklerini ifade etti.
Tunca Kafe İşletmecisi Kamil Tunca, “Sabahları iş olmuyor, öğlen biraz oluyor akşam 18.00’da herkes evine gitmeye başlıyor, akşam 21.00’dan sonra sokaklarda insan kalmıyor. Ama sabırla hep birlikte bu sürecin üstesinde hep birlikte geleceğiz. İnsanlarda bir panik var bir dene sürecinde gibi ama bir hafta sürer insanların alışması gelmesi diye düşünüyoruz. Bütün hijyen kurallarını zaten uyguluyoruz, masalarımız sosyal mesafe kurallarına uygun, her müşteriden sonra masa ve sandalyeler dezenfekte ediliyor, çalışanlarımız maskeli sürekli, her müşteriye servisten sonra el dezenfektelerini yapıyorlar. Müşterilerimiz tedirgin olmasın” dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Haydar Kayar
    1 yıl önce
    Açık olsa Ne olacak. Millet hangi parayla. Gelip otursun. Kahvede çay.125 kuruş. Kafelerde 3 veya 5 liradan aşağı değil.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında  İş Birliği anlaşması imzalandı
İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri...
LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ, BİNLERCE AİLENİN ÇIKMAZI
LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ, BİNLERCE AİLENİN ÇIKMAZI