Kupa Edirne’de

Kupa Edirne'de

Edirne’ye 2016-2017 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş’ın orijinal şampiyonluk Kupası, getirildi.

Kupa Edirne'de

Edirne’ye 2016-2017 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş’ın orijinal şampiyonluk Kupası, getirildi.

Kupa Edirne'de
13 Haziran 2017 - 08:03
Reklam

Edirne Merkez Saraçlar Caddesi’nde Beşiktaş orijinal ürünlerinin satışının yapıldığı Kartal Yuvası’na getirilen kupa taraftarların ilgi odağı oldu. Şampiyonluk kupası taraftarıyla mağazada buluşurken, kupayla birlikte bol bol fotoğraf çektirildi.

Ülke genelinde 18 ilde Beşiktaş’ın Şampiyonluk Kupasının taraftarıyla buluşturması projesi kapsamında Şampiyonluk Kupası Edirne'ye getirildi.

“ÇOK HEYECAN VERİCİ BİR DURUM”

Kartal yuvasına kupayı görmek için gelen Beşiktaş taraftarı Berkan Hus "Kupamızla beraber hatıra fotoğrafı çekilip bu anı ölümsüzleştirmeye geldik. Beşiktaş'ın her maçına gittik ve biz bunu sonuna kadar hak ettik. O sene bu sene diyorduk. Bundan sonra her sene bu kupanın adayı biziz. Kupayı görünce çok gururlandım. Çok heyecan verici bir durum" şeklinde konuştu.  

“BEŞİKTAŞ TARAFTARI OLARAK GURURLUYUZ”

Mağazada kupayla hatıra fotoğrafı çektire Özgün Cesur ise ‘’Beşiktaş taraftarı olarak mutluyuz, gururluyuz. Burada şampiyonluk kupasını canlı olarak görmek daha duygusal bir durum. Takım ruhu olarak seviyorum Beşiktaş’ı. Çarşı’yı seviyorum. Çarşı’nın Atatürkçü kimliğini seviyorum. Şampiyon olsa da olmasa da her zaman takımımızın yanındayız. ‘’dedi ‘’KADINDAN BİLE İLERİ GELİR, BEŞİKTAŞ AŞKI’’ 78 yaşındaki Beşiktaş taraftarı Yaşar Kunduracılar; ‘’ 2 senedir kombine biletim var. Bu yaşta hemen hemen birçok maça gidiyorum. Devamlı gidiyorum. Yoruluyorum, gitmeyeceğim diyorum ama yine gidiyorum. Bu bir hastalık. Bu aşk tarif edilemez, kadından bile ileri gelir Beşiktaş Aşkı’’ dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER DEĞERLENDİRİLDİ
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER...
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ