MHP 5 İLÇEDE DEĞİŞİM DEDİ

MHP 5 İLÇEDE DEĞİŞİM DEDİ

MHP 5 İLÇEDE DEĞİŞİM DEDİ

MHP 5 İLÇEDE DEĞİŞİM DEDİ
14 Kasım 2019 - 00:01
Reklam

YEŞİM DRAMALI
Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, partisinin İlçe Başkanlıklarında yaşanan dağınıklığın kan değişimiyle ortadan kalkacağını açıklayarak, MHP’nin layık olduğu yere geleceğini ifade etti.
Başkan Tercan, Keşan’da Ümmet Yavaş, Uzunköprü’de Bircan Tunalı, Enez’de Sedat Akgül, İpsala’da Mehmet Özçiftçi ve Meriç ilçesinde Tacettin Özsoy’un göreve getirildiğini açıklayarak, şu ifadelere yer verdi; “Göreve geldiğimizden bu yana MHP Edirne merkezde ciddi çalışmalar yapmıştır. Partimizin çıtasını yükseltmek için, 24 Haziran ve 31 Mart seçimlerinden sonra aldığımız neticelerden dolayı MHP ve ülkücü camianın ciddi manada üzüntüsü ve sıkıntısı olmuştur. Bu neticelerden dolayı yola çıktık. Genel merkezimizin güvenini boşa çıkarmadan, arkamıza bakmadan yolumuza devam ediyoruz. MHP ilçe teşkilatlarında ciddi manada bir sıkıntı vardı. Bu sıkıntıları yerinde görerek yeniden yapılandırma yaptık. Bu yapılandırma neticesinde Meriç, Enez, İpsala, Keşan ve Uzunköprü ilçe teşkilatlarında yeniden yapılandırmaya gittik. Yeni görevlendirmeler yapıldı. Genel merkezimize göndererek, genel başkanımızın olurlarıyla görevlerine başlamışlardır. Enez İlçe Başkanlığı’na Sedat Akgül, İpsala İlçe Başkanlığına Mehmet Özçiftçi, Keşan İlçe Başkanlığında Ümmet Yavaş, Meriç İlçe Başkanlığına Tacettin Özsoy, Uzunköprü İlçe Başkanlığına teşkilatının Bircan Tunalı getirilmiştir. Bu arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Bir an evvel dağınıklığı bitirip, MHP’nin mücadelesine ve misyonuna uygun çalışmalarla Edirne’de MHP’yi layık olduğu yere taşımak istiyoruz” dedi.
 “MİLLİYETÇİ HAREKET BUGÜN İKTİDARIN TEK ALTERNATİFİDİR”
Türk Milletinin yegane teminatının MHP olduğunu belirten Tercan; “Milliyetçi Hareket bugün iktidarın tek alternatifidir. Türk Milletinin yegane teminatıdır. Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu milletle kaynaşmış şahsiyetli ve milli bir iktidar için tek adres milliyetçi harekettir. Milliyetçi hareket, her geçen gün daha da güçlenmekte ve iktidara yürümektedir. MHP sadece bir parti değildir. Bir davadır. Türkün Türk Milletinin geleceği, Türk Milletinin milli ve manevi değerlerinin ezelden ebede yaşama ve yaşatma davasıdır. MHP ülkemizin, milli birlik ve bütünlüğümüzün çimentosudur. MHP'de particilik Türk milliyetçiliği fikrinin idealizmidir. Türkiye'yi bu ateş çemberinden ancak Türk Milliyetçileri, Türk vatanseverleri ve milliyetçi hareket çıkarabilecektir. Türkiye’nin önünü Milliyetçi Hareket açacaktır. Milliyetçi hareketin inançlı kadroları bu tahribat döneminden sonra Türkiye'yi yeniden inşa etmeye yeni bir şevk ve heyecan ile hazırdır. Zira Türkiye'mizin, Türk dünyası ve İslam aleminin şu zor ve meşakkatli döneminde ayakta kalan tek ruh milliyetçi-ülkücü ruhudur” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit Astsubay Ömer Halis Demir’in adı Edirne’de yaşatılacak
Şehit Astsubay Ömer Halis Demir’in adı Edirne’de yaşatılacak
AKSAL'DAN HIZLI TREN TEŞEKKÜRÜ
AKSAL'DAN HIZLI TREN TEŞEKKÜRÜ