MHP’DE ŞOK İSTİFA!

MHP’DE ŞOK İSTİFA!

MHP’DE ŞOK İSTİFA!

MHP’DE ŞOK İSTİFA!
19 Eylül 2019 - 09:03
Reklam

YEŞİM DRAMALI
 
 
MHP Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu ve yönetimi görevlerinden istifa etti.
 
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av.Süleyman Ferhatoğlu  İl Başkanlığı görevinden istifa etti.
MHP İl Başkanı  Av. Süleyman Ferhatoğlu, kendi işlerinin yoğunluğun olduğundan  dolayı,MHP Ankara  Genel merkeze istifa dilekçesini göndererek resmen görevden ayrıldığını söyledi.
 
 
24 Haziran 2018  Genel seçimlere 2 ay kala MHP İl Başkanlığına görevine getirilen Milliyetçi Hareket Partisi  Edirne İl Başkanı Avukat Süleyman Ferhatoğlu,kendi Avukatlık işlerinin yoğunluğu nedeni ile partiye çok zaman ayıramamaya başladığı için MHP İl Başkanlığı görevinden, il yönetimi ile birlikte  istifa ettiğini MHP İl Başkanlığı il binasında düzenlemiş olduğu  basın toplantısında kamuoyuna açıkladı.
 
Mesleğime ve aileme vakit ayıramadığım için görevimden istifa ediyorum diyen MHP İl Başkanı Av. Süleyman Ferhatoğlu; "Geçen yıl Nisan ayında göreve başladım. Seçimlere bir buçuk ay kala zor bir süreçte il başkanı oldum. Seçimleri atlattık. Yerel seçimler oldu ve arkadaşlarımızla elimizden gelen gayreti gösterdik. İstanbul seçimleri oldu ve akşamları beş altı defa oraya gittik. Avukatım işimiz dikkat edilmesi hassasiyet gösterilmesi gereken bir iş. Artık postadan tebligat gelmiyor e-tebligat geliyor sürekli takip gerektiriyor ve işimizde zorlanmaya başladık. İşime ve aileme vakit ayırabilmek için dün itibarı ile genel başkan yardımcımız Semih bey ile görüşüp istifamı Ankara'ya gönderdim. Hayırlısı olsun diyorum ve görev süresince bana destek olan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, merkez ilçe ve tüm ilçe başkanlarıma yönetim kurulu üyelerimize ve tüm üyelerimize, basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum”dedi.
 
Cumhur ittifakı olan AK Parti’ye ve yeni görece başlayacak olanlara da teşekkür eden Ferhatoğlu; “ Yeni başkan bugün yarın belli olur onlara da başarılar diliyorum. Valimize, sayın Milletvekilimiz Fatma Aksal'a teşekkür ediyorum. Sayın Aksal ile seçim zamanı Cumhur İttifakı olarak çalıştık. Sürekli bize yardımcı olmaya çalıştı. AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe'ye, ilçe başkanlarına Cumhur İttifakı'nın belediye başkanlarına teşekkür ediyorum. Güzel bir seçim dönemi geçirdik.  Hala daha beraberiz Cumhur İttifakı ayrılmadı. Edirne halkına teşekkür ediyorum. Yeni yönetim bugün yarın belli olur bizde işler uzun sürmez. İl başkanının tam zamanlı mesai yapması gerekiyor. Kolay bir iş değil. Çocuklarıma da vakit ayırmam gerekiyor. Gelecek arkadaşlara da elimizden geldiğince ben ve yönetimimle beraber yardımcı olmaya çalışacağız. Bir ay sonra kongrelerimiz başlıyor. İlçeleri gezmek ve zaman ayırmamız gereken bir iş. Yeni arkadaşlara hayırlısı olsun. Yine bizden biri gelir tecrübeli, işleri bilen, sevilen biri gelir diye düşünüyorum. Gelecek olan arkadaş altı aylık gelecek seçim olacak. Bizim görev süremiz zaten doluyor biz de geçen dönemle seçimle gelmiştik. İşlerimizin yoğunluğu nedeniyle istifamı sundum"şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye ceza
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye...
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere döndü
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere...