MHP’DEN İYİ PARTİLİLERE “EVİNİZE...

MHP’DEN İYİ PARTİLİLERE “EVİNİZE DÖNÜN”ÇAĞRISI

MHP’DEN İYİ PARTİLİLERE “EVİNİZE DÖNÜN”ÇAĞRISI

MHP’DEN İYİ PARTİLİLERE “EVİNİZE DÖNÜN”ÇAĞRISI
09 Ağustos 2019 - 04:20

MERT SOYLU
MHP Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu, " Bu hareket 50 yıllık bir harekettir. İnsanlar hata yapabilir. Partimizden İYİ Parti’ye geçen tüm ülküdaşlarımızı geri dönmeye davet ediyorum. Kendilerine kapılarımız açıktır." dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, kurultay öncesi İYİ Partililere yaptığı geri dönüş çağrısına Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu’da katıldı. Ferhatoğlu, İYİ Partili ülküdaşlarına seslenerek, MHP’ye geri dönmelerine yönünde çağrı yaptı.
 Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanlığı’nda basın mensuplarıyla bir araya gelen başkan Süleyman Ferhatoğlu, Pazar günü başlayacak kurban bayramı nedeniyle bayram dileklerini ileti. Ferhatoğlu”,Bayramlar, sevgi, saygı,kardeşlik ve küskünlüklerin sona ermesi demektir. Ülkemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın bayramı kutlu olsun” dedi.
FERHATOĞLU;İYİ PARTİLİLERE MHP’YE GERİ DÖNÜŞ ÇAĞRISI YAPTI
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, geri dönüş çağrısını yineleyen il başkanı Süleyman Ferhatoğlu,”Genel başkanımız İYİ Parti’deki arkadaşlarımızı partiye tekrar davet etti. Bizde Edirne’de bulunan ve MHP’den, İYİ Parti’ye geçen ülküdaşlarımızı yönetim ve il başkanı olarak tekrar partimize davet ediyoruz. Kendilerine kapılarımız açıktır. Bu hareket 50 yıllık bir harekettir. İnsanlar hata yapar” dedi.
MİSLİYLE İADE EDİYORUZ
İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Ülkü Ocakları'nı hedef alan açıklamaları ile ilgili olarak Ferhatoğlu,”Ülkü ocaklarında çok temiz çocuklar var. Bu çocukları  ‘haydut’ diye aşağılamaya çalıştı. Biz bunu kesinlikle kabul etmiyoruz. ‘Haydut’ ifadesini misliyle kendisine iade ediyoruz.Bizim Ülkü Ocakları ilim, irfandır,insanlık, hayat öğretilir. Çocuklara haydutluk öğretilmez. Herhalde kendisi ocaklardan gelmediği için kendisi bunu bilmiyor” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘KOMŞU KOMŞUNUN KÜLÜNE MUHTAÇTIR’
‘KOMŞU KOMŞUNUN KÜLÜNE MUHTAÇTIR’
TRAKYAKA BİR ARAYA GELDİ
TRAKYAKA BİR ARAYA GELDİ