TRAKYA MARKET’İN 2’NCİ ŞUBESİ AÇILDI

TRAKYA MARKET'İN 2'NCİ ŞUBESİ AÇILDI

TRAKYA MARKET'İN 2'NCİ ŞUBESİ AÇILDI

TRAKYA MARKET'İN 2'NCİ ŞUBESİ AÇILDI
28 Temmuz 2020 - 23:28

Edirne Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde hizmet veren ve Edirne'nin yerel markalarından Trakya Market'in 2'nci şubesi, Sabuni Mahallesi'nde açıldı.
Edirne Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. kente yatırım yapmaya devam ediyor. Daha önce Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi yolu üzerinde açılan şirket bünyesindeki Trakya Market'in 2'nci şubesi bugün Sabuni Mahallesi'nde açıldı. Edirne'nin yerel markaları başta olmak üzere tüm ürünlerin bulunduğu market, mahalleliye ekonomik ve güvenilir alışveriş imkanı sunmayı hedefliyor. Trakya Market'in 2'nci şubesinin açılış törenine; Edirne Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan ve Eşi Elif Yazgan, Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan ve Eşi Güliz Yazgan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülben Aydın, Özel Trakya Hastanesi Başhemşiresi Hatice Aktaç, Sabuni Mahallesi Muhtarı Aykut Yaman ve basın mensupları katılım gösterdi.
Edirne Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan açılışta yaptığı konuşmada, "Ülkemize uzun bir süredir musallat olan Covid-19 salgınından dolayı kimseyi tehlikeye atmamak adına, açılışımızı yakın çevremizle yapmayı uygun bulduk. Bu marketi açma fikrimiz oluşurken öncelikle Sabuni Mahallesi Muhtarı sevgili dostum Aykut Yaman Bey'in katkılarından ve desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Burası bizim Edirne’de 2’ci yerel marketimiz. Başka şubeler de açmak istiyoruz. Hedefimiz doğru, düzgün, kaliteli, mahallelinin rahatça ulaşabileceği, ekonomik ve temiz şartlarda kaynağı belli olan ürünleri temin etmek. Gerek market, gerekse de şirketlerimizin diğer yatırımlarını Edirne'ye yapmaya devam ediyoruz” diye ifade etti.
Şubenin açılış kurdelesini; Edirne Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan ve Eşi Elif Yazgan, Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan ve Eşi Güliz Yazgan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülben Aydın, Sabuni Mahallesi Muhtarı Aykut Yaman kesti.
HABER: İPEK HATİPOĞULLARI
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER KARIŞIK
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER...