UMUT İZDİHAMI

UMUT İZDİHAMI

UMUT İZDİHAMI

UMUT İZDİHAMI
18 Ekim 2019 - 04:44
Reklam

YEŞİM DRAMALI
Edirne’de yeni açılacak bir işyeri için  İŞKUR aracılığıyla personel alınacağını duyurması üzerine İŞKUR önünde iş başvurusu yapmak için izdiham yaşandı. İşyerinin 113 kişilik eleman ihtiyacına karşılık yaklaşık 700 başvuruda bulundu. 
 Edirne’de yeni açılacak bir işyerinin İŞKUR aracılığıyla eleman alınacağını duyurması üzerine, aylardır işsiz olan, iş bekleyen vatandaşlar İŞKUR’a akın etti. 
Yeni açılacak işyeri için eleman ilanının sosyal medya üzerinden yayılmasıyla sabahın erken saatlerinden itibaren Kaleiçi’ndeki İŞKUR Edirne İl Müdürlüğüne akın eden vatandaşlar, iş umuduyla yoğunluk oluşturdu. Başvurusunu yapanlar, gelecek sevinçli haberi beklemeye başladı.
Bu arada Edirne’de açılacak işyeri için firmanın verdiği ilanda 3 bin 250 TL maaşla şef garson, 2 bin 600 TL maaşla kadın mutfak personeli, 3 bin TL maaşla kasap elemanı alınacağı bilgileri yer alırken, işyerine toplamda 113 personelin alınacağı, başvuruların ise 700 civarında olduğu öğrenildi.
Firmaya alınacak olan elemanlar ise şöyle;Temizlik Görevlisi 20, Kasiyer 5,Kasap 5 kişi,(Şef Garson)  Servis Komisi 20 kişi, Garson (Servis Elemanı)20 kişi,  Mutfak Görevlisi 5, Çaycı  5 kişi, Bekçi 5 kişi,Bulaşıkçı 20 kişi,  Büro Memuru 5 kişi, Genel 1 kişi ,Depo Sorumlusu 2 kişi alınacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜ’YE ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ
TÜ’YE ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ
SAADET PARTİSİ ŞOFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ
SAADET PARTİSİ ŞOFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ