ÜNER;TAKIMIMA GÜVENİYORUM

ÜNER;TAKIMIMA GÜVENİYORUM

ÜNER;TAKIMIMA GÜVENİYORUM

ÜNER;TAKIMIMA GÜVENİYORUM
19 Temmuz 2021 - 09:32
Reklam

Edirnespor 2021 ve 2022 sezonu için gerçekleşen transfer sezonunu değerlendiren Edirnespor Kulüp Başkanı Savaş Üner; Ben takımıma güveniyorum zaten, hocamızla beraber ve komitemizle beraber güzel bir takım kurmaya çalışıyoruz”diye ifade ederek sponsorluklarının sınırsız olduğunu kimse düşünmesin dedi.3. Ligin,3.Grubuna çıkan Edirnespor 4 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon maçları için Edirne Belediyesi ve Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim sponsorluğunda tam gaz transferlerine devam eden kulüp yöneticileri ve takıma transfer ettiği genç, kalifiye oyuncularla bu sezonun ilk maçına  çıkmayı sabırsızlıkla bekliyor.
Yeni sezonla ilgili değerlendirmelerde bulunan Edirnespor Kulüp Başkanı Savaş Üner; “Dün kura çekimi vardı. Üçüncü gruba çıktık. Ben de oradaydım zaten Futbol Federasyonunda. Rakiplerimiz yine her zamanki gibi tüm Türkiye’yi gezeceğiz; Urfa’sı, Mardin’i, Fethiye’si, Türkiye’nin dört bir yanına gideceğiz. Rakipler bence kafa kafaya olacak rakipler. Ben takımıma güveniyorum zaten, hocamızla beraber ve komitemizle beraber güzel bir takım kurmaya çalışıyoruz. Bu zamanlarda biraz sıkıntılar yaşıyor muyuz, yaşıyoruz. Ama işte ağamız ve belediye başkanımızla birlikte yönetimle birlikte güzel işler yapmaya çalışıyoruz. İnşallah öncelikle hedef Playoff’u takımımıza taşımak, geçen sene çünkü bir maç ile kaçırmıştık, o hataya düşmemek.
BU YIL YÜZDE 50 SEYİRCİLİ OYNAYACAĞIZ
Bu yıl seyirci ile birlikte maçaları gerçekleştireceklerini açıklayan Üner; “4-5 Eylülde maçlarımız başlıyor, 27’sinde fikstürümüzü çekeceğiz, ilk maçımızla birlikte. Burada pandemi süreci de bu sene %50 olarak seyircilerimizi alacağız. En önemli en güzel tarafı bence o. Çünkü 18 yıllık Edirne’de bir hasret vardı. Bu hasrete geçen sene son vermiştik ama seyircimize kavuşamamıştık. Bu sene inşallah hep beraber statta olacağız ve güzel işler yapacağız diye umut ediyorum”dedi.
SPONSORLUKLARI HERKES SINIRSIZ GÖRMESİN
Edirne Belediyesinin ve Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim’in takıma sponsor olduğunu ifade eden Başkan Üner; “Geçen sene de bütçemiz neyse ona göre takım kurmuştum. Bu sene de aynı şeyi yapıyorum. Ağamız da, Belediyemiz de sponsor oluyor ama herkes buradan sınırsız sponsorluk gibi görmesin. Verilen belli bir rakamlar var. Biz yine ona göre takım kuruyoruz. Aldığımız oyuncular da ona göre. Bütçemizi belirledik, bizim verebileceğimiz rakamları da söylüyoruz. Şu ana kadar da en fazla verdiğimiz rakam maksimum, her şey dahil oyuncu için söylüyorum peşinatı, 250 bin bandı. 150-250 bin bandında bir takım kurmaya çalışıyoruz. Tabii ki şu anki piyasalar futbolcu piyasası da inanılmaz yüksek. Kiminle görüşsek 250’den açıyor, 300’den açıyor. Forvetler de 400 bin lira 500 bin lira, 700 bin liraya kadar forvet var”.
TAKIMDA DENGİ DENGİNE OYUNCULAR VAR
Yeni transferlerin fiyat aralıkların takımın havasına uygun şekilde gerçekleştirdiklerini söyleyen Üner; “ Gönül ister ki tabii ki bu takımda bu oyuncuların olmasını ama her zaman olduğu gibi öncelikle ödeyebileceğimiz rakamları söylemek. O yüzden yani iyi oyuncular var ama alabileceğimiz oyunculara daha çok. Bir de biz takımın havasını bozmak istemiyoruz sonuçta bir arkadaşlık bir dostluk ve bir takım olmak için bazı kriterlere uymak lazım. 50 binlik oyuncuyla 500 binlik oyuncu olarak bunu fazla onaylamıyorum. Herkes birbirine yakın olursa daha iyi olacağını düşündüğümüz için böyle bir takım kuruyoruz. Bakalım hayırlısı. Sezon başladıktan sonra da yavaş yavaş göreceğiz inşallah”diye açıkladı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADILAR
GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADILAR
YÜKSEK GETİRİLİ BİTKİLERİN ÜRETİMİ YAYGINLAŞTIRILACAK
YÜKSEK GETİRİLİ BİTKİLERİN ÜRETİMİ YAYGINLAŞTIRILACAK