VETERİNER HEKİMLER ODASININ YENİ BAŞKANI;...

VETERİNER HEKİMLER ODASININ YENİ BAŞKANI; ÇAKIR

VETERİNER HEKİMLER ODASININ YENİ BAŞKANI; ÇAKIR

VETERİNER HEKİMLER ODASININ YENİ BAŞKANI; ÇAKIR
29 Eylül 2020 - 09:11

Trakya Bölge Veteriner Hekimler Odası 17. Olağan Genel Kurulu üç adayın başkanlık için yarıştığı kurul hafta sonu bir otelde gerçekleşti.
Trakya Bölge Veteriner Hekimler Odası başkanlığı için; Uğur Cengiz Çakır, Solmaz Doğan ve Caner Renkli’nin listeleri için 611 üyeden 406’sı oy kullanarak,165 üyenin oyunu alan Uğur Cengiz Çakır yeni dönem başkanı seçildi.
Trakya Bölge Veteriner Hekimler Odası Başkanlığının yeni başkanı Uğur Cengiz Çakır; “Bizler eğitim, sosyal faaliyet, ilçe bazlı toplantı, mesleki önemli günlerin toplantı ve yemeği gibi aynı ortamlarda ne kadar çok bir araya gelirsek birbirimiz ile ilgili olan sorunlar çözüme kavuşacak ve daha nice mesleki birliktelikler ortaya çıkacaktır. Sizlere göre daha kısa bir meslek hayatı olan kardeşiniz olarak bunu söylemek istiyorum. Bu meslek yalnız başına icra edilebilecek bir meslek değildir. Hepimizin düğünü, derneği, tatili, cenazesi, hastalığı gibi önemli anları olmakta ve bunlardan mahrum olmamak adına bulunduğumuz bölgedeki meslektaşlarımız ile ilişkilerimiz olabildiğince iyi olmalıdır”şeklinde ifade etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE 3 YIL EN KURAK MEVSİMİNİ YAŞADI
EDİRNE 3 YIL EN KURAK MEVSİMİNİ YAŞADI
"20 DAKİKA SPOR YAPAN KADINLARDA YÜZDE 25 RİSK AZALIYOR"