DP’YE KADIN ADAY

DP’YE KADIN ADAY

DP’YE KADIN ADAY

DP’YE KADIN ADAY
21 Ekim 2019 - 04:02
Reklam

YEŞİM DRAMALI
 
 
Demokrat Parti Edirne İl Başkanlığı’nın 3 Kasım 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek il kongresi için  adaylığını açıklayan ilk isim uzun yıllar Doğru Yol Partisi’nde de görev yapan Ayten Ercan oldu.  DP İlk adayı  Ayten Ercan Cumartesi günü yönetim kurulu aday listesiyle bir basın toplantısı gerçekleştirdi.
 
DP’den 27. dönem milletvekili aday adayı olan Ayten Ercan;“Dava arkadaşlarımızla birlikte bir liste hazırladık. Seçimlerde bizde varız diyoruz. Demokrat Parti Edirne İl yönetimine talibiz.
Edirne İl Başkanlığına adayım. Yıllardır partimin çeşitli kademelerinde görev aldım en son yaptığım görev kadın komisyonları başkanlığıydı. 27. dönem yerel seçimlerinde Demokrat Partiden milletvekili aday adayıydım. Şimdiki hedefim İl Başkanlığı seçimini kazanıp, görevi aldığımızda dava arkadaşlarımızla birlikte bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğimize partimize katkılarda bulunacağımız, canla başla çalışacağımız inancı ile yola çıktık” dedi.
 
Ayten Ercan’ın yönetim listesinde şu isimler yer alıyor:Nail Filiz, Sezai Nüfer, Mustafa Durgazlı, Hüseyin Dönümcü, Recep Seçkin Onal, Fethiye Yar, Ebru Akbaş, Necmiye Meriç.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜ’YE ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ
TÜ’YE ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ
SAADET PARTİSİ ŞOFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ
SAADET PARTİSİ ŞOFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ