SADECE GÖZ BOYAMAK İÇİN DEĞİL
Şener URFA

Şener URFA

SADECE GÖZ BOYAMAK İÇİN DEĞİL

05 Kasım 2017 - 19:43

Cuma günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sizlerinde bildiği gibi serhat şehri Edirne’mize geldi. Sabah saatlerinde ilçelerde ziyaretler gerçekleştiren Kılıçdaroğlu saat 16.00 itibariyle şehrimize geleceği için trafikte düzenlemeler çoktan yapılmıştı. Caddelerde sokaklarda CHP parti binası önünde temizlik görevlileri hummalı çalışmaları tamamlamış ama her ihtimale karşı hazır kıta bekletiliyordu. Diğer yandan trafik ekipleri de caddelerde trafik kontrolünü sağlıyordu.

Edirne’nin gün geçtikçe artan trafik sorunu ne hikmetse Sayın Kılıçdaroğlu’nun gelmesine dakikalar kala ortadan kalktı. Her gün aracıyla geçenlerin sinir harbi yaşadıkları caddeler o dakikalarda sürücülere adeta terapi gibi gelmişti!

Keşke Sayın Kılıçdaroğlu’nun geldiği saatlerde yapılan bu işler Edirne halkının refahı için de yapılıyor olsa. Demek ki trafik sorunu keşmekeşliği istenilince anında çözülebiliyormuş. Buradan şunu mu anlamalıyız. Kimse Edirne’de yaşayanları insan yerine koymuyor.

İstendiği zaman Edirne trafiği dakikalar içerisinde düzene sokulabiliyorsa, her yer pırıl pırıl yapılabiliyorsa demek ki işleyişte bir arıza var. İstendiğinde yapılabilen her şey her zaman yapılmalıdır. Sadece göz boyamak için değil.

YORUMLAR

  • 0 Yorum