11 Nisan-17 Nisan Haftası Astroloji Analizi
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

11 Nisan-17 Nisan Haftası Astroloji Analizi

13 Nisan 2022 - 09:40

Enerjisi çok yüksek bir haftaya giriş yapıyoruz. 166 yılda bir gerçekleşen Balık Burcu'ndaki Jüpiter- Neptün kavuşumunun tam olarak gerçekleşeceği bu haftadamaneviyatı ve ihtiyacımız olan koşulsuz sevgiyi yoğun olarak hissedebileceğiz. Dua etmek, spirituel çalışmalarda bulunmak, meditasyon yapmak, bilinçaltı çalışmaları yapmak, yardımda bulunmak, yardım istemek, ilham ve sezgilere kulak kabartmak adına yoğun etkiler mevcut. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta kurban psikolojisine düşmemek ve kendimizi başkaları için feda etmemek olacaktır. “Bunlar neden benim başıma geliyor?” demek yerine “benim bu olayda öğrenmem gereken ne? Bu olayın bana hediyeleri ne?” demek ihtiyacımız olan şifayı bize getirecek ve içimizdeki gücü bulmamızı sağlayacaktır.Yaşadığımız acı olayları büyütmek yerine, mutluluk ve sevgiye odaklanmakhayatımızda büyük açılımlar yaşamamızı sağlayacaktır.
Pazartesi sabahı Chrion ve Ay aradındaki uyumlu açı yaralarımızın şifasını bulmamız adına bir enerji ortaya çıkaracak. Tüm bu etkiler biraraya gelmişken affetme çalışmaları yapmak, teslimiyete geçmek ve yaşanılan her şeyi kabule geçmek adına da destekleneceğimiz bir etki var gökyüzünde. “Yaşanılan her şey yaşanmak zorundaydı.” cümlesini kendimize hatırlatmak ve her şeyden özgürleşebilmek kendimiz için yapacağımız en büyük iyilik olacak.
Haberci rüyalar, büyük çözülümlerin yaşanacağı bilinçaltı rüyaları ve üst boyutlardan gelebilecek mesaj rüyalara açık bir hafta içerisindeyiz. Rüyaları not almak ve ilerleyen günlerde bu rüyalara dönüp bakmak hayattaki farkındalığımızı arttıracaktır.
11 Nisan Günü Merkür Boğa Burcu yolculuğuna başlıyor.30 Nisan’a kadar devam edecek bu görünüm,görünmeyenden ziyade elle tutup, gözle görebileceğimiz konulara odaklanacağımızı anlatıyor. Fikirleri üretime geçirmeye hazırız ve bu konuda sağlam temelli adımlar atabiliriz. Bu  noktada güvenlik ihtiyacina, her şeyden emin olma ihtiyacına fazlaca düşüp hareketsiz kalmamaya dikkat etmemiz gerekir. Maddi ve manevi değerimizi arttırmak adına güzel bir dönem olacak hepimiz için. Özsevgi çalışmaları yapmak, bütçe planları yapmak ve bunları nasıl arttıracağımıza odaklanmak verimli sonuçlar almamızı saģlayacaktır. Ekip biçmek, topraktan ürün almak için harekete geçmekise hayata karşı hisseettiğimiz aidiyet duygularını arttıracaktır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum