YAY BURCU'NDA DOLUNAY
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

YAY BURCU'NDA DOLUNAY

15 Haziran 2022 - 09:54

Dolunayın etkisini derinden hissederek yeni haftayı karşılıyoruz. 14 Haziran Salı günü saat 14:51'de Yay Burcu'nun 23. Derecesinde gerçekleşecek Dolunay.
Neptün'ün zorlayıcı açıları dikkat etmemiz gerektiğini anlatıyor bize.
 İlk etapta sağlık açısından önlem almakta fayda var.
 İhmal edilen sağlık sorunları gün yüzüne çıkabileceği gibi, gribal rahatsızlıklarda artışlar da yaşanabilir.
Yediğimiz içtiğimiz gıda, ilaç gibi ürünlerin son kullanma tarihine bakmak, zehirlenme riskini ortadan kaldıracaktır.
 Neptün etkisi ile alerjik reaksiyonlarda artış, hava durumunda dalgalanmalar yaşanacaktır.
Duygusal iniş çıkışlara açık bir dönemdeyiz.
 Diplere gömdüğümüz yaraların ortaya çıktığı ve bu yaraları nasıl iyileştireceğimizi anlayacağımız bir dönem olacak.
Rüyalarımızda büyük farkındalıklar yaşayabileceğimiz gibi, haberci rüyalar ile de karşılaşabiliriz. Önümüzdeki bir hafta boyunca rüyaları not almak ve verdiği mesaja odaklanmak önemli olacaktır. Tüm spiritüel çalışmalar adına çok güzel bir zaman dilimi içerisindeyiz.
 Meditasyon yapmak, dua etmek, evrenin sonsuzluğunu farketmek ve yaşamın mucizevi akışını görmek için dikkatli gözlem yapmak süreci verimli geçirmemizi sağlayacaktır.
Eğitim, din, iletişim, öğretmenler, üniversiteler, kişisel gelişim konuları, basın, yayın, hukuk ile ilgili yeni gelişmeler, gizlenen gerçeklerin ortaya çıkması veya belirsizlikler yaşanabilir.
 Bu dönemde dikkat dağınıklıklara yaşanabileceği için özellikle yeni bir anlaşma yapılacaksa, imza atılacaksa dikkatli olmak, maddeleri anlayarak okumak, detayları ve hakları sormak yerinde bir karar olacaktır.
Satürn’ün Dolunay'a yapacağı olumlu açı emek verenlerin, uzun zamandır hayatında, kariyerinde bir şeyleri inşa etmeye çalışanların başarı elde edeceğini müjdeliyor.
Sistematik çalışan, sabırla ağır ağır ilerleyen kişiler bu Dolunay ile birlikte tamamlanma yaşayacak.
Duygularımızı gözlemlemek, başkaları ile iletişim şekillerimizi analiz etmek, bilginin değerini anlamak ve hatırlamak için bu süreci farkındalıklı geçirmeyi ihmal etmeyelim.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum