Akrep Burcu'nda Ay Tutulması
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Akrep Burcu'nda Ay Tutulması

18 Mayıs 2022 - 09:54

Haftaya Akrep Burcu'nda gerçekleşen Ay Tutulması ile giriş yapıyoruz. Etkisini önümüzdeki altı ay boyunca hissedeceğimiz tutulma, geçmiş ile vedalaşmamız adına bir fırsat sunuyor bizlere.Yenilenebilmek için eski defterleri kapatmak gerektiğini anlayacağımız bir döngüdeyiz.
Kim kimin kuyusunu kazmış, kim ihanet etmiş, kim kıskançlık yapmış, kim kalp kırmış...Ortaya çıkma zamanı geldi. Gizli, saklı yapılan her şey gözler önüne seriliyor. Hesaplar kapanıyor. Büyük yüzleşme ve ardında gelen rahatlama etkisini de içerisinde barındıran bir enerji var gökyüzünde. Eğer kendini sıkışmış ve nefes alamaz hissediyorsan bak bakalım hayatına; neyi bırakman gerekirken bırakamıyorsun? Seni yoran hangi duygu? Fark edebilirsen büyük değişim ve dönüşüme hazır ol. Gözlemle kendi kendini nasıl engellediğini. Kendini güvende hissetmek isterken krizler içerisine çekildiğini. Hepsinin cevabı senin içinde gizli. Yazarak çalışmak bu fikirlere her zaman fayda getirir.
Tutulma Haritasının yükselen burcu İkizler, Merkür'de retro pozisyonda olduğu için eskiyi, kapatamadıklarımızı ve tamamlayamadıklarımızı düşünmemiz gerekir. Kim ile arana mesafe koydun, hangi projeni, planını yarıda bıraktın ve şuan bunları tamamlamak için neler yapabilirsin.Özellikle 2021 Kasım ayında tamamlanmayan tüm konular bu tutulma ile birlikte gün yüzüne çıkacak. O günleri hatırlayarak neler ile karşılaşacağını tespit edebilirsin.
Tutulma Algol sabit yıldızı etkisiyle gerçekleşiyor. Zehir ve panzehirin bir arada olduğunu anlatıyor bize. Hangi yöne odaklanıp büyüteceğimizi belirlemek ise bizlerin elinde. Hayatını güvenli hale getirmeye hazır mısın? Kendine ve etrafındakilere dürüst olmaya hazır mısın?
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum