YENGEÇ BURCU'NDA YENİAY
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

YENGEÇ BURCU'NDA YENİAY

28 Haziran 2022 - 09:05

29 Haziran saat 05:51'de Yengeç Burcu'nun 7. Derecesinde Yeniay meydana geliyor. Jüpiter bağlantılı, Lilithkavuşumlu bu Yeniay,aydınlığa çıkabilmek için kendi  karanlığımız ile yüzleşmemiz gerektiğini anlatıyor.
Genetik aktarımlar, annemizin bize hamileyken yaşadığı olaylar, 0-6 yaş arası çocukluk dönemimiz bilinçaltı kayıtlarımızın büyük çoğunluğunu oluşturur. Bu kayıtlar belirli kod ve inançlar oluşturmamıza sebep olur. Attığımız adımlar, verdiğimiz kararlar, gündelik hayatta yaşadığımız pek çok olay, ikili ilişkilerimiz, kariyer seçimimiz de bu kodlar ile şekillenir. Yengeç Yeniay'ı oluşturduğumuz negatif kodları ve inançları onarabilmemiz, üzerine çalışabilmemiz ve arındırabilmemiz adına bir fırsat sunuyor bize. Bugün itibari ile verdiğimiz duygusal tepkilere, sevme, sevilme, koruma ve kollama ihtiyaçlarımıza nasıl cevap verdiğimizi gözlemlememiz gerekiyor. Kendimize  ve başkalarına karşı ne kadar dürüst olduğumuz ile ilgili farkındalık kazanmamız gerekiyor.
Kendi istek ve ihtiyaçlarımızı mı takip ediyoruz yoksa başkalarının bize uygun gördüğü yoldan mı yürüyoruz? Yeniay'ın kilit sorusu bu. Sevilme, desteklenme, ait olma, kabul görme, güvende hissetmek için kalbimizi kapatıp kendimizi kısıtladığımızı fark edebiliriz. Yaşadığımız olaylar karşısındaabartılı duygusal tepkiler verebiliriz. Böyle bir durumun içerinden geçiyorsak eğer değiştirebileceğimiz konulara odaklanmak da faydalıolacaktır.
Taşınmak, ülke değiştirmek, evlenmek, nişanlanmak, sevgi alışverişini arttırmak adına destekleyici etkiler mevcut. Regresyon gibi bilinçaltı çalışmalardan faydalanmak, psikolojik destek almak, korku ve travmalara yazarak çalışmak geçmiş ile vedalaşmamızı sağlayacaktır. Ailemiz ile vakit geçirmek  affedebilmek, geçmişin aydınlık yanları anabilmek, yardım etmek ve bağışta bulunmak ışığın artmasını sağlayacaktır.
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum