14-20 MART HAFTASI ASTROLOJİ HARİTASI
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

14-20 MART HAFTASI ASTROLOJİ HARİTASI

15 Mart 2022 - 00:05

Haftaya Ay Aslan Burcu’ndayken başlıyoruz. Enerjimiz ve coşkumuzun yüksek olduğu iki gün geçireceğiz. Yüksek yaratıcılık potansiyeli özellikle kendini iş ve kariyer alanında ön plana çıkarmak isteyen kişilerce kullanılmalıdır. Çocuklarla vakit geçirmek, kendi çocuksu yanımızı beslemek, hayatın keyifli yanına odaklanmak için güzel bir süreç olacak. 14 Mart’ta özellikle sabah saatlerinde onaylanma ihtiyacı artacağı için bunu dışardan beklemek yerine kendi kendimizi takdir etmeyi seçmekte fayda var. Ay’ın bu saatler içerisinde Mars’la yapacağı karşıt açı enerjimizi agresyona açık hale getiriyor. Bu görünümü verimli kullanmak için çevremizdeki kişilerin de ihtiyaçları olabileceğini anlamak, bireysel adım atmak yerine birlikte olduğumuz kişileri de süreçlere dahil etmekte fayda var.
15 Mart sabahına Ay Satürn karşıtlığı ile başlıyoruz. Hayatımızdaki otorite figürleri tarafından kendimizi kısıtlanmış hissedebiliriz. Kendimizi ortaya çıkarmaya çalışırken geçmişin gölgesiyle kendi kendimizi engelleyebiliriz. Öğleden sonra da Ay boşluğa gireceği için salı günü yeni bir adım atmaktansa elimizdeki mevcut işleri tamamlamaya yönelik bir plan yapmak günü kolaylaştıracaktır. Aynı gün Balık Burcu’ndaki Güneş, Ay Düğümleri ile olumlu bir açı gerçekleştirecek. Yaşanabilecek rastlantıları dikkatle takip edin çünkü kadersel temaslara açık bir gün olacak.
16 Mart Sabahı güne Ay Başak Burcu’ndayken başlıyoruz ve 18 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay’ın etkisine tamamıyla girmiş oluyoruz. Dolunaylar tamamlanma enerjisini getirir. Başlattığımız işlerin meyvesini toplamaya hazır oluruz. Uzun zamandır emek verilen konularda sonuç almaya hazır olun. Uzun zamandır çeki düzen vermekte zorlandığımız tüm konularda bir çözülüm sağlayacak gücü kendimizde bulacağız. Özellikle konu sağlık, kariyer, evcil hayvanlar, rutinler ve sağlıklı yaşamsa... Belki uzun zamandır diyet yapmak istiyorsun fakat bir türlü düzene sokamadın ya da uzun zamandır aldığın eğitimlere odaklanmak, hayatınla ilgili bir plan program yapmak istiyordun gerçekleştiremedin. Dolunay enerjisi ile tüm bu alanlarda farkına varmadan aklımıza gelen yeni fikirler ile çözülümler gerçekleşecektir. Dolunay’a Plüton’un uyumlu açı yapması ise toplayacağımız meyvelerin hayatımızı kökten değiştireceğini anlatmaktadır. 16 Mart itibariyle ihtiyacı olan kişi ya da derneklere yardımda bulunmak, hayvanları beslemek, manevi yanımızı kuvvetlendirmek hayatımıza güzel dönüşleri sağlayacaktır. 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum