18 -24 Nisan Haftası Astroloji Analizi
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

18 -24 Nisan Haftası Astroloji Analizi

19 Nisan 2022 - 09:30

Terazi Burcu’ndaki Dolunay etkilerinin devam ettiği günlerden geçiyoruz. İkili ilişkilerde, evlilik veya yakın arkadaşlarımız ile ilişkilerimizde sarsıldığımız, dengeyi kaybedip orta yolu bulmakta zorlandığımız bir dönem içerisinde olabiliriz. Eğer ki bu günlerde her şey karışmış, hayatınıza kaos gelmiş hissindeyseniz emin olun bundan sonrası çok daha iyi olsun diyedir. Belki de kendinizden çok fazla ödün verdiğiniz ve öz değerinizi ihmal ettiniz. Belki bitmesi gereken bir ilişkiyi ısrarla sürdürdünüz. Belki kendinizi çok fazla düşünüp biz demeyi unuttunuz. Bugünlerde yaşanılan sorun her ne ise altta yatan mesajı ve size hediyesini bulmaya çalışın.
Haftaya Ay Akrep Burcu’ndayken başlıyoruz. Hafta genelinde yoğun duygular içinde ve karamsar hissedebiliriz. Geçmişten getirdiğimiz korku ve kaygılar ortaya çıkabilir. Bu konular ile ilgili olarak hayat kalitenizin düştüğünü hissediyorsanız psikolojik destek alarak ve kişisel gelişim alanlarından fayda sağlayarak arınmak mümkün olacaktır.
Hafta genelinde Boğa Burcu’ndaki Merkür-Uranüs kavuşumunun etkisi altında olacağız. Ani ve şaşırtıcı haberler gündeminizi meşgul edebilir. İletişim trafiğiniz hızlanabilir ve arka arkaya görüşmeler yapmanız gerekebilir. Bir anda yaratıcı fikirler aklınıza gelerek kariyerinizde parlama imkanı yakalayabilirsiniz. Eğer bu fikirleri harekete geçirme imkanınız yoksa sonrasında kullanmak için mutlaka not almanızı öneririm.
20 Nisan'da Güneş, toprak grubu burcu Boğa'ya geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca sağlam temelli  adımlar atmak isteyeceğiz. Güveliğimizi, konforumuzu, maddi ve manevi değerimizi yükseltmek ilk hedefimiz olacak. Risk içeren, kriz yaratan tüm konularla aramıza mesafe koyacağız. Herhangi bir konuda istikrar göstermekte zorlanıyorsak Nisan ve Mayıs aylarını iyi değerlendirmeliyiz. İştah artışlarına karşı ise önlem almakta fayda var.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum