21-27 Mart Haftası Astroloji Analizi
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

21-27 Mart Haftası Astroloji Analizi

23 Mart 2022 - 08:44

Güneş artık Koç Burcu'nda. Yeni bir döngü başlıyor, doğa uzun süreli uykusundan uyanıyor. Bu uyanış önümüzdeki bir aylık süreçte bizlere de yansıyacak. İhtiyacımız olan yaşam enerjisi, hareket enerjisi ve cesaret bizlere eşlik edecek. Kendimiz için, ilerleyişimiz için elimizi taşın altına sokmaya hazırız. Uzun süredir kendimizi dinliyorduk. Hayatımız, işimiz ve ilişkilerimiz ile ilgili pek çok farkındalık kazandık. Şimdi ise deneyimlerimiz, derslerimiz ve öğrendiklerimiz sonucunda yeni bir yolculuğa çıkabiliriz.  Girişim ile birlikte ben buradayım deme zamanındayız. Hayatımız ve isteklerimiz için yüksek motivasyona sahip olacakken, bu alanlardaki aksaklıklar ve pürüzler için dönüştürme gücü bizimle birlikte olacak.
Bu haftanın en önemli görünümü ise Mars ve Uranüs arasında gerçekleşecek olan zorlayıcı açıdır. Teknolojik aletlerde yaşanabilecek bozulmalar, internet kesintileri ve hatlarla ilgili problemler görülebilir. Fikirlerinde esnemekte zorlanan kişiler ile tartışmalar yaşanabileceği gibi alternatifi görmekte zorlanabileceğimiz için bir fikre ve düşünceye bağlı kalmak isteyebiliriz. Bu açı değişime karşı direnç göstermeyi de anlatır. Değişimden korkmak, iç gücü tanıyamamaktan dolayı hayatın akışına karşı tepki göstermek deneyimleyebileceğimiz konulardandır.
Mars- Uranüs karesini verimle kullanmak istiyorsak ilk önce esnemeyi, tüm fikirlere ve tüm olasılıklara kendimizi açmayı öğrenmemiz gerekir. Hayatımızda değişmesi gereken her ne ise bu konuda gönüllü olarak harekete geçmeyi seçmeliyiz. Yaratıcı fikirlerimizi kendimize saklamaktansa ortaya çıkarmanın tam zamanıdır. Asi, çılgın, normların dışında yer olan gölge benliğimizle mücadele etmek yerine o asiliği kabule geçip görünür hale getirmeliyiz.
Bilgisayardaki önemli belgeleri yedeklemeyi unutmayın. Trafikte yaşanabilecek gerginliklere karşı ise sakin bir tavırda kalın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum