28 MART-3 NISAN ARASI HAFTALIK ANALIZ
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

28 MART-3 NISAN ARASI HAFTALIK ANALIZ

29 Mart 2022 - 08:45

Haftaya Ay Kova Burcu'ndayken başlıyoruz. Mars, Venüs ve Satürn ile birarada olan Ay, duygusal mücadelelere karşı bizleri uyarıyor. İkili ilişkilerde ekstra özgürlük ihtiyacı engellenmiş ve kısıtlanmış olduğumuza dair hislerimizi arttıracaktır. Tüm bu süreçlerde ise duygularımızı net olarak  dışarı aktarmaktan ziyade daha çok kendimize saklamayı seçebiliriz. Yakınlarımız ile aramıza duvarlar örebiliriz.
Salı günü Ay Balık Burcu'na geçiş yapıyor. Salı ve Çarşamba günü kurban psikolojisine karşı temkinli olmakta fayda var. ‘Neden bunlar benim başıma geliyor, ben bunları haketmedim düşüncesi’ yerine ‘bu yaşadıklarımdan öğrenmem gereken ne?’sorusuna yanıt aramamız gerekir. Salı günü saat 11 ile 16 arası Ay Fomalhaut kavuşumu etkin olacak. Bu saat aralığında dua, dilek ve meditasyon çalışmaları çok etkili olacaktır. Bırakmak istediğiniz, size fayda sağlamayan tüm konular için çalışmaları bu saat aralığında yapabilirsiniz.
Perşembe günü Ay Koç Burcu'na geçiyor ve Yeniay'a doğru adım adım yol alıyor. Uzun zamandır harekete geçmekte zorlanıyorduk. Duygusal yoğunluk, fikirsel karmaşa içimizdeki cesaret ve özgüveni geri plana atmıştı. İçimizdeki cesaret ateşinin tekrardan uyanacağı bir süreç başlıyor. Hayatımıza gelecek coşku ve çocuksu heyecan ile fevri ve ani hareketlere açık hale geliyoruz. Denegede kalmak, verdiğimiz kararları bir kaç kere kontrol etmek gerekir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum