4 Nisan-10 Nisan Arası Astroloji Analizi
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

4 Nisan-10 Nisan Arası Astroloji Analizi

05 Nisan 2022 - 08:31

Haftaya Ay Boğa Burcu'ndayken giriş yapıyoruz. Maddi ve manevi güvenlik ihtiyacımız yüksek, yaşamdan keyif alma isteğimiz ise fazla olacak. Tüm bu ihtiyaçlara ise ayın 6'sına kadar ulaşmamız çok da mümkün gözükmüyor. Nisan ayının en zor günlerinden geçeceğiz. Zorlayıcı olduğu kadar bir adım ilerimize geçebilmemiz adına da öğretici bir süreç olacak. Mars ve Satürn kavuşumunun Ay Düğümlerine yapacağı zorlayıcı açı kadersel bir dönemeçten geçeceğimizin habercisi niteliğinde.
Hareketlerimizi kısıtlanmış, cesaret ve motivasyonumuzu düşük hissetmek bu günlerde çok normal. Herhangi bir konuda yeni bir adım atmak yerine Perşembe gününe kadar tamamlanmamış, yarım kalan işlere odaklanmakta fayda var.Mevcut sorumluluklarımızı farketmek ve bu sorumluluklar için yeterince çaba harcıyor muyuz? Sorusunu kendimize sormanın tam zamanıdır. Farkında olmadan bize ait olmayan iş ve görevleri üzerimize almış olabiliriz. Şuan ise bu konuda farkındalık kazanmamız gerekir.
Satürn ile Mars kavuşumunun Ay Düğümlerine yaptığı zorlayıcı açı karmik bağları ortaya çıkaracak. Bu süreçte en çok hangi his ortaya çıkıyor, kiminle problem yaşıyorsunuz bir bakın ve bunu nasıl iyileştirebilirsiniz sorusu üzerine düşünün. İyilik yapmak her zaman iyilik doğurur. Karmik etkileri azaltmanın en iyi yolu da iyilik yapmak olacaktır. Depremler, isyanlar, saldırılar, kazalar ve patlamalar adına riskli bir süreç. Kişisel güvenliğimiz için gerekli önlemleri almakta fayda var.
5 Nisan'da Venüs yüceldiği Balık Burcu seyahatine başlayacak ve 2 Mayıs'a kadar burada kalacak. Sevgiyi, ilahi olanla bağı, paylaşma ve uyumu fazlasıyla hissedeceğimiz bir süreç olacak. Özgürlük ihtiyacı, kendimizi saklama ihtiyacı sevgiyi ve aşkı doyasıya paylaşmaya dönecek. Görsel sanatlar, estetik, ilham ve ahenk içeren konularda yeteneklerimizi rahatlikla ortaya çıkarabileceğiz.
İkili ilişkiler ve evlilikler uzun zamandır beklenen sıcaklığı ve bir olma enerjisini 5 Nisan itibariyle yakalayabilecek. İlişkisi olmayan kişiler ise bu dönemde yeni bir ilişkiye yelken açabilir. Özsevgi, özsaygı ve özşefkat çalışmaları yapmak adına ise çok güzel bir zaman dilimi içerisinde olacağız.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum