Akrep Burcu'nda Yeniay
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Akrep Burcu'nda Yeniay

03 Kasım 2021 - 01:02

5 Kasım gece yarısı Akrep Burcu'nda enerjisi yüksek bir Yeniay gerçekleşecek. Uranüs’ün tam karşıt olması,  Mars'ın yöneticisi olduğu burçta Yeniay ile kavuşumda olması istesek de istemesek de hayatımızda bir şeyleri dönüştürmek zorunda kalacağımızı haber veriyor.


Bu Yeniay' da uzun zamandır gizli kapaklı sürdürülen işler bir anda ortaya dökülebilir. Hırslarına, kıskançlarına yenik düşen kişiler ortaya çıkabilir. Taciz ve tecavüz vakalarındaki artış yeni bir mücadeleye geçilmesi gerektiğini fark ettirebilir. Yeraltı dünyasındaki kişilerin yaptıkları gündeme taşınarak şok etkisi yaratabilir. Ekonomideki dalgalanmalar, bankaların, sermaye piyasasının mücadele şeklini değiştirmeye zorlayabilir. Anın yükselen burcunun Aslan olması ise çocuklar, ünlüler ya da spor camiasından kişiler ile ilgili şaşırtıcı olayların gündeme gelebileceğini anlatıyor.


Gerçekleşecek Yeniay' ın en temeldeki amacı derinlerde olan ve görmemekte ısrar ettiğimiz olayları, konuları gün yüzüne çıkarmaktır. Bizim ise yapmamız gereken karşımıza gelen bu krizler ile mücadele ederek güçlenmek ve dönüşüm için adım atma cesaretinde bulunmaktır.


Kendimize, ruhumuza baktığımız zaman; yüzleşmekten korktuğumuz, derinlere gömüp sakladığımız noktalarımız ile temasa geçmenin uygun olduğu bir süreçten geçeceğimizi söyleyebiliriz. Bunun için bir psikologdan/ psikiyatrdan destek alabileceğimiz gibi farkındaysak kendi kendimize bunun üzerine giderek de karanlık noktalarımız ile barış imzalayabiliriz. Yaşanan her şeyin bir sebebi olduğunu fark ederek, korku, kaygı, çaresizlik gibi duyguların enerjimizi düşürmesine izin vermeden, sevgiyle kabule geçmenin zamanıdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum