Aslan Burcu'nda Dolunay
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Aslan Burcu'nda Dolunay

25 Ocak 2021 - 08:47

Yılın ilk Dolunay’ı 28 Ocak günü Aslan Burcu’nda gerçekleşecek. Dolunay, Güneş ve Ay’ ın karşıt burçlara yerleşmesi ile oluşur. Tamamlanma, bütünleşme, tarafsızlık enerjisi verirken, sezgiselliği de arttırır. Karar verilemeyen, objektif olunamayan konular ile ilgili farkındalığı arttırır.
Aslan Burcu Dolunayı müjdesi ile geliyor. Uzun zamandır emek verdiğimiz konularda son adımı atmanın zamanı geldi. Fakat bu son adım için cesaret ve yüksek çaba gerekiyor. Onaylanmama korkusu, yetersizlik hissi, otorite veya baba tarafından engellenme, toplum baskısından dolayı harekete geçememe gibi problemler motivasyonunuzu engellemek için sıraya geçmiş bekliyorlar. Oysa tüm bunları bir kenara bırakarak, bireyliğimizi ve orijinalliğimizi sahneleme zamanı. Başarıya ulaşabilmek için bu süreçte kulakları kapatmakta çok büyük fayda var. Bu dönemeci atlatabilirsek eğer sonrası çok daha kolay ilerleyecek. Kısacası ana mesaj ‘yeteneklerini, sanatını, cesaretini ortaya koyarken, kabul görme, onaylanma ihtiyacını görmezden gel' dir Bizi onaylayacak tek kişi biz olmalıyız.
İlişki gezegeni Venüs’ün, Plüto ile kavuşumda olması Dolunay’ın ilişkileri de etkileyeceğini anlatıyor. Güç savaşı içerisinde yaşanan tüm ilişki ve ortaklıklar çözümlenme yaşayacak. Gizli, saklı kalan her şey ortaya çıkmaya hazır. Üçüncü kişilerin varlığı, uzun zamandır gizlenen ilişkilerin bir anda ortaya çıkması bu dönemde yaşanabilecek hadiseler arasında yer almaktadır.
Türkiye ve Dünya gündemine baktığımız zaman ise, krediler, borçlar, bankalar, borsa ve spekülatif haberlerin yoğunlaşacağı görülmekte. Ekonomi, doğal kaynaklarımız ve üretim için eksikliklerin fark edileceği bir dönemden geçeceğiz. Mevcut düzen ile devam edilemeyeceği iyice ayyuka çıkacaktır. Yeni ekonomik planının temeli bu dönemde atılacaktır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum