Aslan Burcu'nda Yeniay ve Merkür Başak Burcu Seyri
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

Aslan Burcu'nda Yeniay ve Merkür Başak Burcu Seyri

24 Ağustos 2020 - 09:08

19 Ağustos Çarşamba günü Aslan Burcu’nda yeni fırsatları da beraberinde getiren bir Yeniay yaşandı. Yeniay etkisiyle karşımıza çıkacak, değişim gerektiren konularda aceleci davranmamak, arada kalınan konularda artıları ve eksileri bir yana koyarak karar vermek önemli olacak. Geçen aydan kalan tamamlanmamış konulara bu süreçte yeni bir pencereden bakacağız. İçimizdeki yüksek potansiyeli görüp kendi gücümüze sarılmak için Yeniay’ın destekleyici etkisini kullanacağız. Bu desteğe ulaşmak için de kendimizi kimseyle kıyaslamadan, kimsenin yoluna engeller çıkarmadan, yaratıcılığımıza odaklanarak ilerlememiz gerekecek.
20 Ağustos Perşembe  günü Yeniay’ın ardından Merkür burç değiştirerek Başak Burcu seyrine başladı. Analiz yapma ve iletişim kurma becerilerimizi geliştirecek olan bu görünüm, sorumluluklarımız artsa bile üstesinden gelebileceğimize işaret ediyor.
Uzun süredir hayatımızda devam eden kararsızlık ve belirsizlik süreci sona eriyor. 5 Eyĺül’e kadar devam edecek olan Merkür Başak seyri hayatımızda derinlemesine analiz yapmamız gereken konuları gözler önüne serecek. Eleştirel gözle hayatımıza bakacağımız, eksiklerimizi göreceğimiz bu günler ilişkilerde yaşadığımız iletişim problemlerini görmemize imkan sağlayacak. Eleştirileri başkalarına değil kendimize yönlendirmeyi başarabilirsek, bir adım öne giderek bir çok problemimizden arınmış olacağız. Kariyeri için eğitim alan veya veren kişilere destek verecek  olan Merkür, öğrenim için zihinsel kapasitelerimizi arttırıcı etkide bulunacak.
Yeniay’ın karşımıza çıkaracağı fırsatları, Merkür etkisiyle detaylandırma imkanı bulacağız. Yaptığımız işlerde en iyisine ve en mükemmeline ulaşma isteği ile de daha fazla çalışma, kendimizi geliştirme ihtiyacı hissedeceğiz. Ani karar vermekten kaçınmak bu günler için yapılacak en mantıklı hamle olacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum