AYAĞA KALKMA ZAMANI GELDİ !
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

AYAĞA KALKMA ZAMANI GELDİ !

12 Temmuz 2020 - 12:02

Mars’ın yöneticisi olduğu Koç Burcu’ndaki seyri başladı ve başlamasıyla birlikte de fitili ateşledi. 7 Ocak tarihine kadar devam edecek olan bu süreç, içimizdeki savaşçıyı ortaya çıkaracak, cesaretimizi arttıracak.
Bu görünüm mücadele etmemizi ve hayatımızın iplerini elimize almamız gerektiğini anlatıyor bize. Zor günlerden geçiyoruz, birilerinin ekonomik durumu kötüleşti, birileri ise sağlıkla ilgili sınavlar verdi. Hepimizin ortak noktada buluştuğu durum ise psikolojik savaş; kaygı ve belirsizlik hali. Artık ayağa kalkma zamanı geldi.
Mars seyrini pozitif olarak kullanırsak eğer çok güzel başlangıçlara adım atma imkanı bulacağız. Sene başından itibaren yaşadığımız sıkıntılı ruh haliyle vedalaşmak için doğru zamandayız. Mars’ın getireceği motivasyon ve yüksek enerjiyi kendimize yöneltmek doğru bir hamle olacak. Planlı ve organize şekilde yapmak istediklerimize odaklanmak, olmaz dediklerimizi olur hale getirecek. Mars seyri boyunca ev, araba değişikliği, ev içi dekorasyon , iş değişikliği, fiziksel değişim gibi konularda başlangıçlar yapabiliriz. Bizi durduran ve ruhsal olarak düşüren insanlardan arınabiliriz.
Mars, Koç Burcu buluşması baskın olan tarafımızı iyice gözler önüne serecek. Sinirli daha sinirli, duygusal daha duygusal olacak. Duygu dünyamızda yaşanacak bu durumlardan dolayı, her zamankinden biraz daha fazla sabırlı olmaya özen göstermeliyiz. Bu yüksek enerjiyi kontrol altında tutmak, başkalarına harcamamak, ani çıkışlardan ve tepkilerden uzak durmak ve hedefe kilitlenerek yola çıkmak hayatımıza başarı getirecek.
Türkiye’ye ve diğer ülkelere baktığımız zaman ise, sportif faaliyetlerin fazlaca konuşulacağı görülüyor. Mars’ın ruhunu yansıtan yangınlar, patlamalar, yanardağ patlamaları ön planda olacak. Siyasilerin fevri çıkışlarına şahit olacak, liderler arasındaki sert konuşmaları dinleyeceğiz. Askeri hareketlilik yaşanacak ve haklarını savunmaya çalışan insanları takip edeceğiz.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum