BALIK BURCU'NDA DOLUNAY
İpek Hatipoğulları

İpek Hatipoğulları

YILDIZLAR NE DİYOR

BALIK BURCU'NDA DOLUNAY

31 Ağustos 2020 - 11:18

2 Eylül günü saat 08:20’de Balık Burcu’nda Dolunay meydana gelecek. Dolunay enerjisi gizli, saklı kalan ve arkamızdan çevrilen işleri ortaya çıkarırken farkındalığımızı arttıracak ve yeni bir strateji bulmamız gerektiğini anlatacak bize.
Aldanmaya, aldatılmaya ve dolandırılmaya açık bir süreçten geçiyoruz. Özellikle internet alışverişi yaparken bilmediğiniz ve güven vermeyen sitelerden hiç bir şey almamanızı öneririm. Yine aynı sebepten dolayı sırlarımızı kimseye anlatmamak ve anlatılanları da sorgulamak zarar görmemizi engelleyecektir.
Sezgiselliğimizi arttıracak olan dolunay enerjisi hem ikili ilişkilerde hem de ekonomik olarak emek verenlere kucak açacak. Yeterli sevgi paylaşımının olmadığı ilişkiler sonlanırken, emek, sevgi ve özveri üzerine kurulu ilişkiler temellerini sağlamlaştıracaktır. Sene başından beri yüzü gülmeyen çalışanlar, maddi olarak emek verdiği halde yeterli maddi güce ulaşamayanlar bu süreçte ya yeni bir fırsat yakalayacak ya da işlerindeki artışla tatmin sağlayacaktır.
Dolunay kişisel alanımız, kariyerimiz, ilişkilerimiz ve ailemiz ile ilgili yaptığımız hataları gün yüzüne çıkarırken, farklılaşmamız gereken yerleri de gösterecek bize. Bu alanlarda kontrol altında tutmaya çalıştığımız her ne ise serbest bırakmamız gerektiğini ve akışta kalmamız gerektiğini anlayacağız.
Ülkemiz ve dünyanın durumuna baktığımız zaman ise Covid 19 daki artış yeni bir planlamaya ihtiyaç duyulacağını gösterir. Aşı ve ilaç için çalışmalar devam etse de sonuçlarını bu dönemde almak pek mümkün görünmüyor. Hava durumlarında ani dalgalanmalar gözlemlenirken sel felaketi ve toprak kaymaları adına tedbir almak çok önemli. Hükümetlerin verdiği sözleri tutmaması sebebiyle dünya genelinde halk ayaklanmaları görülebilir. Yine tüm dünyada toplumsal ahlak çöküşleri gündemimizi epeyce meşgul edebilir. Türkiye bu dönemde kadın cinayetleri ve hayvan hakları adına yeni yasalarla çözüm bulmaya çalışabilir.
Sağlık alanı adına riskli bir süreç başlıyor ve bu etki Aralık ayı gelmeden azalmayacak. Sosyal mesafe ve maske takmak çok çok önemli. Kişisel önlemlerinizi arttırmanız sağlıklı kalmak adına kendinize yapmanız gereken en önemli yatırımdır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum